Downing Street létají chlupy: Kocouři premiérky a ministra zahraničí se perou hlava nehlava!

Autor: ČTK, lm - 
2. 8. 2016
06:57

Londýnskou vládní ulicí Downing Street otřásají rvačky mezi premiérskou kočkou z čísla 10 a kočkou z nedalekého ministerstva zahraničí. Zvlášť tvrdě se do sebe Larry a Palmerston pustili v pondělí, což na Twitteru zdokumentoval fotograf Steve Back, jenž se normálně věnuje politickému dění.

Podle Backa se tito kocouři perou už „týdny a týdny“. „Dnes (v pondělí) jsem pokrýval běžné politické události, když tu se z budovy ministerstva zahraničí vynořil Palmerston,“ řekl fotograf deníku The Daily Telegraph.

Nejprve to prý vypadalo, že se nic nebude dít, ale pak se do sebe šelmy pustily. Nováček Palmerston vyšel ze rvačky se zraněným uchem a veterán Larry, který sídlí v čísle deset od roku 2011, přišel o obojek. Back soudí, že nestane-li se nic, skončí bitvy smrtí některého ze zvířat.

Situace došla tak daleko, že svou pomoc nabídl britské vládě renomovaný spolek na ochranu zvířat Battersea Dogs and Cats Home. Létání chlupů na Downing Street se věnují nejen britská média, ale i světové agentury.

Doporučujeme
zdenek43 ( 2. srpna 2016 11:18 )

to je okurkac............. takze se hodi i kocouri ....... ano ZVIRATKA

budybad ( 2. srpna 2016 09:01 )

Jediní co mají v Británii rozum. Brání si své území před vetřelci.

naidka ( 2. srpna 2016 08:36 )

Bleskáči v tom vidí nejmíň koridu. Mmch, jsou to slavné kočky, už o nich mluvili na Radiožurnálu a přidali i audiozáznam jekotu - přátelského rozhovoru.

andorea ( 2. srpna 2016 08:31 )

Jenom se jim do toho nemontujte, však oni si to vyříkají sami. Mimochodem, ještě jse neslyšela, že by kočka zabila jinou kočku. Pocuchat kožichy, to ano, ale nic víc.

naidka ( 2. srpna 2016 07:58 )

Ále, co by se prali jenom se tak trochu z bujnosti a dobrého bydla kočkují. Pěkní kocourci.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa