Střelbu v kavárně nepřežilo 5 lidí. Útočník zastřelil svou manželku, zranil děti

Autor: ČTK, zst - 
2. 7. 2016
08:02

Pět lidí zastřelil a 20 zranil útočník, který po půlnoci z pátku na sobotu vpadl do kavárny v srbské obci Žitište, která leží zhruba 100 kilometrů severně od Bělehradu. Stav nejméně čtyř zraněných je vážný. Podle televize B92 o tom ráno informovalo ministerstvo vnitra. Motivem byla zřejmě žárlivost.

Útočník podle zprávy přišel do kavárny v 01:40 s automatickou zbraní v ruce, s níž nejprve zabil svou manželku a poté další ženu, zřejmě její přítelkyni. Poté pokračoval v palbě na další hosty. Mezi zraněnými jsou zřejmě i tři nezletilci.

Policie zločin vyšetřuje, nicméně podle ministra vnitra Nebojši Stefanoviče 38letý pachatel zřejmě zabíjel ze žárlivosti. Dvě z obětí na životech zemřely na místě a tři další po převozu do nemocnice ve městě Zrenjaninu.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

nick55 ( 2. července 2016 13:32 )

brečíš hezky, ale na nesprávném místě - jediná diskuze k MFF je u článku s kritikou Františky

Zobrazit celou diskusi
Další videa