Bolest v dětské tváři a pláč: Podívejte se na trýznivé praktiky čínských gymnastických škol!

Autor: rc - 
17. dubna 2016
15:41

Křik, slzy a bolestí zkřivené tváře! Tak takhle to vypadá v čínské „továrně“ na nové olympijské vítěze v gymnastice. Aby malé dítě dosáhlo těch nejlepších výsledků, leckdy se přistupuje k trýznivým praktikám…

Školní tělocvik je proti tomu procházka růžovým sadem! Utrpení v dětských očích a pláč. To je obraz prostředí gymnastických škol v Číně. Malé děti tam zažívají doslova muka, jen aby dosahovaly co nejlepších výsledků, a trenéři leckdy sahají k těm nejhorším praktikám... 

Podívejte se do galerie, jak to vypadá v čínské „továrně“, kde vznikají nové olympijské hvězdy.

 

labirintoa ( 17. dubna 2016 22:44 )

 Já nechci zlehčovat snímky, pan reportér tam jistě byl a jsou tedy věrohodné ))), ví určitě, že co píše, je pravda. )) Ale ikdyby to pravda byla, tak to jako u nás v gymnastice se těla dětem neohýbají? Ale no tak... V těchto sportech to jinak nejde, znám dvě spolužačky, které jsou dnes na invalidní důchod, protože v mládí dělaly gymnastiku. To otiskujete schválně, bo dnes je v kurzu Čínu kritizovat, že...? Ano, kritizujte, ale když řeknete a), musíte říci i za b) Děje se to všude.

mazd ( 17. dubna 2016 19:10 )

Samozřejmě na to nemůže nikdo naletět. Je to všude stejné.

zada ( 17. dubna 2016 17:44 )

Tak jestli si ten stupida co napsal ten článek myslí, že se to tu neděje, tak má smůlu. Děje se to i u nás. Tyhel fotky jsou ukázkou času se*** zachycené tváře. Zkuste nafotit gymnastku na bradlech - profesionální gymnstaku! - a uvidíte její "grimasu" napětí a bolesti ve tváři - při tréninku!!! Víte jak vypadá obličej kluka jenž nacvičuje prostná nebo bradla???? Zachytili jste někdy tu sekundu bolesti??!!!Jste neznalci když tyhle obrázky berete vážně. Kdo dával děti ke sportu, jakémuko-li, tak ví že je to i bolest a slzy, ale dělat z toho demagogickou politickou propagandu proti Číně a jejich sportu je fakt už tragédie osoby, která si za ten článek nechá zaplatit!!!!!!!Prostě ve sportu, baletu a dalších to takhle chodí!!!! Jen blbec na tohle skočí!!!!Mě už nějaký tyhle politický propagandy neberou!!!!!

jirinovo ( 17. dubna 2016 17:16 )

Myslím, že velmi podobné snímky by jste nafotili i v Evropě. Nebo si myslíte, že zvýšená ohebnost a pružnost je gymnastkám i gymnastům vrozená ?

vosavopruz ( 17. dubna 2016 17:06 )

radši nebudu psát co si myslím o Čínanech....asi by mě blokli.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud