Brutální útok na benzince: Zkopali mladého kluka, mířili na hlavu

Autor: lm - 
12. dubna 2016
14:42

V anglickém Birminghamu se odehrál opravdu brutální útok. Parta výtržníků tu na benzince zkopala do bezvědomí asi pětadvacetiletého mladíka. Při útoku mu kopali do hlavy tak brutálním způsobem, že napadený může být rád, že přežil.

Brutální útok zachytily bezpečnostní kamery na benzince. Na nahrávce je zjevné, že se mladík snaží výtržníkům utéct, ale je povalen na zem a útočníci do něj začnou mlátit hlava nehlava. I když ležel bezvládně na zemi a prosil je, aby ho nechali, násilníci se na něj vrhli a začali mu kopat do hlavy. Jeden z výtržníků mu nakonec ještě projel kapsy.

Když se skupina násilníků odebrala k odchodu, zraněnému mladíkovi na pomoc vyrazila žena z benzinky. Pak ale utekla zase zpět, když viděla, že se skupinka vrací na místo činu. Násilníci pak zraněnému ještě zasadili několik ran a kopanců, než odešli úplně.

Policisté nyní po brutálních násilnících pátrají. Podle svědků šlo o muže asijského a afrického vzhledu. Dva z nich, devatenáctiletého a jednadvacetiletého mladíka, nejspíš už zadrželi.

Video  Brutální útok v Birminghamu  - Facebook/Youtube

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

rumungro ( 12. dubna 2016 17:22 )

Jeden výprask od bílích ti nestačil?

tgbg ( 12. dubna 2016 16:56 )

Úplně stejní z*rdi jsou bílí čecháčci, kteří žijí u nás.

hanka666 ( 12. dubna 2016 16:25 )

No potěš koště. Byla jsem minulý rok v Londýně a nikdy více...

co-teda ( 12. dubna 2016 15:47 )

fotrpjotr ( 12. dubna 2016 15:45 )

Běžná intergrace,však,oni se časem přizpůsobí.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud