Babička porodila mladšímu milenci trojčata: Před porodem si udělala botox

Autor: shp - 
6. dubna 2016
16:13

Ve věku 55 let se stala nejstarší matkou Velké Británie. A na svět přivedla Sharon Cutts (55) rovnou tři miminka. Matka čtyř dospělých dětí a zároveň babička několika vnoučat chtěla dát potomky i svému o 15 let mladšímu příteli. Musela tak podstoupit umělé oplodnění.

A protože ve Velké Británii je legální pouze do věku 42 let, zamilovaný pár musel odjet na Kypr. Tam je umělé oplodnění společně s dalšími výdaji vyšlo v přepočtu na asi 735 tisíc. Ale povedlo se, Sharon otěhotněla.

A protože měla již po ovulaci, musela si vybrat dárkyni vajíček. „Vybrali jsme si anonymní dárkyni v červenci 2015. Vybrali jsme si ji podle její podobnosti se mnou, jak stálo v popisu,“ řekla The Sun sama Sharon.

Když otěhotněla s trojčaty, varovali jí lékaři, že by ve svém vysokém věku nemusela takto náročné těhotenství přežít. Stejně tak děti. Navrhovali jí tak, ať jedno z dětí potratí. Ona však odmítla.

Trojčata se narodila v nottinghamské nemocnici. Všechna jsou zdravá. Synové Mason a Ryan a dcerka Lily vážili od 1,8 do 2,3 kilogramu. „Byl to ten nejúžasnější a nejbáječnější zážitek mého života,“ prohlásil tatínek Stuart.

Právě on tolik prahl po vlastních dětech, které nikdy neměl, a Sharon mu je dopřála. Nyní žijí všichni jako šťastná rodina. Jen mají nyní spoustu rodičovských starostí. Sharon se na porod pořádně připravila.

Nechala si před ním prodloužit vlasy, a dokonce do obličeje napíchat botox, aby vypadala mlaději. Dokonce si ho aplikovala sama, jelikož prošla potřebným kurzem. Proti gustu…

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

rumungro ( 6. dubna 2016 18:58 )

Všechno to spláchout do ...

sores ( 6. dubna 2016 17:47 )

Mít dítě po 50 tce u žen i mužů by se mělo klasifikovat jako trestný čin vůči tomu dítěti. Děti mají vychovávat lidi v mladém nebo středním věku a ne skoro v důchodovém.

y1xcvbnm ( 6. dubna 2016 16:51 )

Vypadá stejně jako Vendula Svobodová Picnerová nebo jak se teď jmenuje

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud