Šílený plán třetí nejbohatší Švýcarky klapl: Miliardářka (53) porodila dvojčata!

Autor: so - 
23. března 2016
21:48

Porodit v 53 letech dvojčata? Pro švýcarskou multimiliardářku Margaritu Louis-Dreyfus, 171. nejbohatšího člověka světa s jměním 185 miliard korun, žádný problém!

V ruském Petrohradu narozená Margarita (tehdy ještě Bohdanovová) se dostala mezi evropskou smetánku, když se vdala za francouzského byznysmena Roberta Louise-Dreyfuse (†63). Když její manžel v roce 2009 zemřel na leukemii, převzala jeho konglomerát Louis Dreyfus Commodities. Firmu se 165letou tradicí zgruntu překopala, vyházela ředitele a otevřela ji zahraničním investorům. Vlastní například i slavný fotbalový klub Olympique Marseille.

Letos v lednu oznámila ve firmě, že si bere krátkou přestávku. A v pondělí se všichni dozvěděli proč. „Paní Margarita porodila dvojčata. Matce i dětem se vede dobře,“ stojí v oznámení Louis Dreyfus Commodities. Margarita, která už má tři syny ze svého prvního manželství, se teď konečně dočkala holčiček! Jména ale zatím neprozradila.

V současnosti žije se švýcarským bankéřem Philippem Hildebrandem (52), viceprezidentem americké investiční banky BlackRock, ale nikdy nebylo potvrzeno, že by právě on měl být otcem nyní narozených dvojčat.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

merrylou212 ( 4. dubna 2016 14:23 )

To železné srdce: mě z toho vyplývá, že patří mezi tři nejbohatší na světě.

steelheart ( 24. března 2016 00:53 )

tak je třetí nejbohatší švýcarka nebo nejbohatší člověk světa??? co to je zas za nesmysl? k r a v i n a

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud