Šikanovali ho na škole, teď je z něj sexy blondýna. Teenager podstoupil změnu pohlaví

Autor: shp - 
31. ledna 2016
12:47

Ve škole ho bili, šikanovali a ponižovali. Spolužáci zničili Brandonu Morrisonovi z kalifornské La Quinty dětství. Chlapec se bál tak moc, že se nechtěl do školy vrátit. Situace byla o to horší, že věděl, že se narodil ve špatném těle. Poté, co podstoupil změnu pohlaví, však překypuje sebevědomím. Teď, v sedmnácti letech je z něj totiž sexy blondýna, za kterou se muži na ulici otáčejí.

„Než jsem se stala Brittney, byl můj život mizerný, ale teď se cítím myslím na budoucnost pozitivně. S radostí bych našla někoho, s kým bych strávila život,“ říká dnes dívka, která si říká Brittney Kade.

Doufá, že jednou dobude módní mola. „Sním o tom, že se stanu modelkou a ukážu těm, kteří mě šikanovali, že mě nezlomili,“ dodává Brittney, která ještě jako chlapec schytávala ve škole jeden výprask za druhým.

To, že se narodila ve špatném těle, věděla už dávno. „Uvědomila jsem si, že jsem se narodila ve špatném těle, když mi byly tři nebo čtyři roky. Hrála jsem si s holčičími hračkami, a ne chlapeckými. Všechny pocity jsem v sobě potlačila,“ vysvětlila.

Naštěstí Brittney maminka při změně pohlaví podporovala. „Všímala jsem si, že se Brittney ztotožňuje s ženskou identitou, asi v 18 měsících, kdy začala chodit. Chtěla nosit boty na vysokých podpatcích, šaty a hrála si s holčičími hračkami,“ řekla Staci Morrison (33). Ona i nevlastní tatínek jsou na ni velmi pyšní.

kajaalkohugopapaj ( 17. března 2016 21:44 )

Jak na to tak koukám samí dement. No co tak se cítí líp jako holka ja se taky budu cítít líp jako kluk

duality ( 31. ledna 2016 15:59 )

Sexy ? no ty jsi prase redaktore. Ujíždíš na transkách co ??

rumungro ( 31. ledna 2016 15:47 )

Její rodiče jsou na ni velmi pyšní!U těchto homomutantů je 50-ti proc. možnost mít opět děcko s porušenou DNA.Místo léčby je dekadentní společnost podporuje a tak se to množí jak šváby.

renataren ( 31. ledna 2016 14:41 )

 Skutečně bohužel je to jen pro úchyly. Až normální chlap zjistí jak se věci mají, zdrhne. Zůstane akorát úchyl... Ať se ukáž bez tuny makeupu. Ono dát na sebe tuny makeupu a vypadat trochu k světu, dokáže každá... Ale vypadat bez makeupu dobře, to už málokterá... Navíc s věkem bude mít více a více mužnější rysy, i přes hormonální kúru. Příroda to holt zařídila jinak.

placenta ( 31. ledna 2016 14:27 )

jdu blejt velebnosti

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud