Paříž byla jen lekce: Islamistický magazín varuje další národy

Autor: tmp - 
19. ledna 2016
21:59

V posledním čísle islamistického propagandistického magazínu Dabiq jsou na poslední stránce údajně odhaleny obličeje a jména pařížských teroristů. Magazín také varuje národy, že pařížské útoky byly pouze lekcí.

V 13. čísle magazínu je také potvrzeno, že džihádista John je skutečně mrtvý. Mohammed Emwazi, což bylo jeho skutečné jméno, byl zabit 12. listopadu 2015 při útoku amerického bezpilotního letadla.

Na obrázku je vyobrazeno celkem devět údajných teroristů v čele s Abu Umarem Al-Baljiki, který má v ruce ohromný samopal. Další z teroristů pak drží nůž. Pod koláží útočníků je pak zlatým písmem napsáno: „Ať je Paříž poučením pro ty národy, které si přejí být na pozoru.“

Magazín Dabiq je používán Islámským státem k propagandě a nabírání nových členů. Poprvé vyšel v červenci 2014 v několika jazycích včetně angličtiny. Podle odborníků je magazín využíván zejména k opodstatnění náboženské legitimnosti ISIS a pobízí k emigraci do chalífátu.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

onkel ( 20. ledna 2016 09:49 )

Anka už můžeš vyrazit a hlavně si je užívej, abi Ti tu Tvou FÍFU roztrhali na kusy i Tvou nevymáchanou h&bo& noch eine noch eine.......

onkel ( 20. ledna 2016 09:40 )

Jseš jenom v&líz@n& paaaakkoo. Vem si je domu a uvidíš jak se ti peklem odvděčí d€m€nt€

kolemdokola ( 20. ledna 2016 06:55 )

 Organizované obsazení Německa . Vznikne první linie pozemní síly proti Rusům. Do Čech se nastěhují Němci, proto tolik investic odtud do prostředí ČR. V meziobdobí zde němčina a ruština, jako jazyk, čeština v rezervaci. Americká infiltrace populačně, hlavně barevných. Islám využit židy pouze k expanzi.

turan ( 20. ledna 2016 06:46 )

A z tých je 4000 Mohamedov!

turan ( 20. ledna 2016 05:42 )

Niekto by mal tým kozo..com vysvetliť že od doby čo povraždili v Paríži 150 ľudí sa vo Francúzku už narodilo ďaľších 15 000detí,čiže počet obyvateľov nie že klesá ale naopak stúpa,takže ich"všetkých vás vavraždíme"je iba reklamná kravina!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud