Tříletý kulturista: Chlapeček má pekáč buchet i bicáky!

Autor: shp - 
7. 1. 2016
16:25

Jsou mu teprve tři roky, ale s trochou nadsázky je svalnatější než dospělí chlapi. Malý Dash Meagher z australské Canberry má už v takto útlém věku pekáč buchet a bicáky, protože je velmi pohybově nadaný. Místo činek zvedá lopaty, běhá a skáče po trampolíně.

Poprvé jsem si všimnula, že začíná mít pekáč buchet asi před šesti měsíci, když jsem měnila plenku,“ řekla Daily Mailu jeho maminka Ursula. Neposedné dítko rádo běhá a skáče na trampolíně, leze po různých prolézačkách a je neustále fit.

Je moc mladý na to, aby si to samozřejmě uvědomil, ale už je neskutečně svalnatý a miluje cvičení,“ dodává maminka, která ho v pohybu samozřejmě podporuje. Kromě pohybového nadání je ale jinak podle Ursuly naprosto normální.

Jinak je to normální dítě, které miluje zmrzlinu,“ uzavřela Ursula, která fotky svého čiperného dítěte nahrává na Instagram. Tam se těší velké popularitě a obdivu.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa