Tříletý kulturista: Chlapeček má pekáč buchet i bicáky!

Autor: shp - 
7. 1. 2016
16:25

Jsou mu teprve tři roky, ale s trochou nadsázky je svalnatější než dospělí chlapi. Malý Dash Meagher z australské Canberry má už v takto útlém věku pekáč buchet a bicáky, protože je velmi pohybově nadaný. Místo činek zvedá lopaty, běhá a skáče po trampolíně.

Poprvé jsem si všimnula, že začíná mít pekáč buchet asi před šesti měsíci, když jsem měnila plenku,“ řekla Daily Mailu jeho maminka Ursula. Neposedné dítko rádo běhá a skáče na trampolíně, leze po různých prolézačkách a je neustále fit.

Je moc mladý na to, aby si to samozřejmě uvědomil, ale už je neskutečně svalnatý a miluje cvičení,“ dodává maminka, která ho v pohybu samozřejmě podporuje. Kromě pohybového nadání je ale jinak podle Ursuly naprosto normální.

Jinak je to normální dítě, které miluje zmrzlinu,“ uzavřela Ursula, která fotky svého čiperného dítěte nahrává na Instagram. Tam se těší velké popularitě a obdivu.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa