Rus se probudil v márnici a šel znovu pít. Zjistili jsme pravdu o jeho vzkříšení

Autor: mb - 
2. 1. 2016
20:00

Rus se málem upil k smrti, ale v márnici se probudil… a šel znovu pít. Takovou zprávu zveřejnily ruské noviny, brzy už o „zázraku“ psala světová média, například britský Daily Mail či americký New York Post. Jenže o den později vyšlo najevo, že se jednalo o bizarní kampaň ruských policistů. Chtěli tak varovat obyvatelstvo před nestřídmým užíváním alkoholu.

Skupina přátel slavila Nový rok, když tu najednou jeden z nich omdlel. Zavolali sanitku, ale doktoři jen konstatovali smrt a odvezli muže do márnice. Ten se tam probudil a začal v šoku volat o pomoc. Když se vrátil domů, uviděl kamarády, jak zapíjí jeho smrt, avšak při pohledu na „vzkříšeného“ kamaráda se smuteční hostina proměnila v oslavu.

Tento neuvěřitelný příběh zveřejnila ruská média, včetně citací „zasahujících“ policistů v márnici a reakcí vyděšené pracovnice ochranné služby, která nebožtíky hlídala. Událost se stala na dalekém ruském východě u hranic s Čínou a zprávu jako první zveřejnily Chasanské noviny. Ta se rychle rozšířila, brzy už o „nemrtvém“ Rusovi psala média od Británie až po Thajsko.

Blesk.cz se rozhodl příběh muže, který se z márnice odebere rovnou na party, důkladně prověřit. Ukázalo se, že všechno je nakonec jinak…

Ruští novináři z Chasanských novin zřejmě mezitím dostali strach, jakouže „kachnu“ to do světa vypustili a na sociálních sítích proto zveřejnili vysvětlení. „Vážení čtenáři!!! Zprávu o muži, který se probudil v márnici, jsme získali od policie. Šlo o prevenci a varování před nadměrnou spotřebou alkoholických nápojů během novoročních svátků,“ oznámili žurnalisté.

Doporučujeme
Ruudazvostravy ( 3. ledna 2016 10:25 )

 Ja,lidički,von ten alkohól je taki fajn meducýna.Tak že je dycynki sychr,dyš se neboštíkovy dá do penálu račy butylka Kontušofki.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa