Sobota 24. února 2024
Svátek slaví Matěj, zítra Liliana
Zataženo, déšť 8°C

Místo pátrání po teroristech souložili! Osm belgických vojáků a dvě policistky čeká vyšetřování

Autor: lm - 
30. prosince 2015
16:42

Zatímco v bruselských ulicích probíhala rozsáhlá pátrací akce po pařížských teroristech, osm vojáků a dvě policistky se oddávalo sexuálním orgiím. A to přímo na policejní stanici nedaleko Molenbeeku, odkud teroristé pocházeli.

Osm vojáků a dvě policistky se prý oddávalo erotickým radovánkám, zatímco jejich kolegové v bruselských ulicích pátrali po pařížských teroristech. Informoval o tom belgický deník La Dernière Heure. Podle deníku De Standaard bylo už v této věci zahájeno interní vyšetřování.

Incident se měl odehrát na policejní stanici v Gansohorenu nedaleko čtvrti Molenbeek, odkud pocházel strůjce pařížských útoků Abdelhamid Abaaoud a dva atentátníci – bratři Salah a Brahim Abdeslamovi. Právě Salah po útocích utekl zpět do Belgie a policie spolu s vojáky tu po něm intenzivně pátrala. Hlavní město bylo kvůli tomu čtyři dny ochromeno protiteroristickými opatřeními. Mimo jiné nejezdilo metro, byla zkrácena otevírací doba obchodů a restaurací, školy a některé veřejné instituce byly uzavřeny úplně.

Policejní stanice v Ganshorenu sloužila nasazeným policistům a vojákům jako základna. Celkem tu po dva týdny pobývalo asi 15 až 20 vojáků. Uvedení vojáci a policistky jsou prošetřováni kvůli možnému zanedbání služební povinnosti.

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

...... ( 30. prosince 2015 23:58 )

 Policie všude na světě stojí za hovno

rumungro ( 30. prosince 2015 22:31 )

Policajtky se stříkačkama.Kdy uvolní důkazy?

a-z- ( 30. prosince 2015 18:52 )

Podle té sestavy asi do ( ! ).

a-z- ( 30. prosince 2015 18:50 )

No, to nám je jasné, mordo v base. Ty nevíš, co je zaměstnání, natož práce.

roxana11111 ( 30. prosince 2015 18:29 )

maruch

Zobrazit celou diskusi