Strůjce pařížských útoků se schovával v křoví! Abaaoud žil po masakru jako bezdomovec

Autor: lm - 
22. prosince 2015
18:33

Strůjce pařížských útoků se schovával v křoví! Abdelhamid Abaaoud (†28) žil jako bezdomovec čtyři dny v houští na pařížském předměstí a doufal, že ho tam nenajdou policisté. Nakonec ale spadla klec!

Rodilý Belgičan Abdelhamid Abaaoud naplánoval krvavé útoky v Paříži, při nich zemřelo 130 lidí. Islamista měl za poslední rok podíl i na dalších nejméně čtyřech teroristických útocích.

Po pařížských útocích Abaaoud krátce zmizel z povrchu zemského. Terorista podle deníku Le Parisien odjel na pařížské předměstí Aubervilliers, které je oblíbeným mezi bezdomovci. Abaaoud žil čtyři dny a tři noci v houští nedaleko dálnice A86. Schovával se tu před policisty, než se jeho sestřenici Hasně Aït Boulahcen podařilo najít úkryt v nedalekém bytě v Saint-Denis.

Policisté se mu ale tři dny po útocích dostali na stopu. V okolí křovin nainstalovali kamery a sledovali každý jeho pohyb. Nakonec ho vyšetřovatelé sledovali až do jeho nového úkrytu v Saint-Denis, kde krátce poté zahájila útok zvláštní protiteroristická jednotka RAID. Při razii zemřel Abaaoud, jeho sestřenice a ještě jedna osoba.

7481 ( 22. prosince 2015 21:45 )

Nasadit na kůl.Je to smradlavý a odporný kripl.

deratizator ( 22. prosince 2015 20:50 )

 Co s tím. Už je v pekle, prasopes ručníkářská.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud