Šílený pátek ve Velké Británii: Tisíce opilých lidí vzaly ulice útokem!

Autor: lm - 
21. 12. 2015
20:08

Velká Británie má za sebou tzv. Šílený pátek! Poslední pátek před Vánoci se ve Spojeném království nese ve znamení vánočních večírků, tedy zejména přemíry alkoholu. Bujaré veselí letos opět zcela ovládlo ulice a opilci se nejspíš ještě teď probírají z masivní kocoviny.

Poslední pátek před Vánoci je ve Velké Británii jednou z nejrušnějších nocí za celý rok. V tento den se obvykle pořádají vánoční večírky, na kterých se alkohol konzumuje ve velkém a posléze v ulicích zavládne chaos a nepořádek. Není proto divu, že mu policisté a záchranáři přezdívají Šílený pátek (Mad Friday).

Letošní Šílený pátek byl i přes veškeré protichůdné snahy úřadů opět rekordní a o podivná zjevení v ulicích měst nebylo nouze. Zástupkyně něžného pohlaví si pod vlivem alkoholu stlaly přímo v ulicích, opilí pánové končili v kašnách a s krvavými šrámy. A nebyla nouze ani o intimní radovánky!

Myslíte si, že váš vánoční večírek byla šílená party? Pak se přesvědčte v galerii, že tomu tak zdaleka není!

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa