Simonu upálil Nizozemec, kvůli chybě soudce se dostal na svobodu

Autor: shp - 
6. listopadu 2015
12:22

Před rokem otřásla celým Slovenskem vražda krásné a mladé Simony (†25). Tu její nizozemský přítel Gerrit zbil a poté podpálil. Policie ho dopadla, skončil za mřížemi a vypadalo to, že jeho novým domovem bude věznice. Kvůli chybě soudce se však dostal na svobodu!

Jak uvedla TV Markíza ve své reportáži, soudce Stanislav Dutko totiž nestihl v zákonem stanovené lhůtě podat Gerritovu stížnost proti vzetí do vazby, o které sám rozhodoval. A to i přesto, že Krajský a Okresní soud v Bratislavě, mezi nimiž měla být dokumentace vyměněna, sídlí ve stejné budově!

Gerrit se tak dostal na svobodu. Dutko odmítal skandál komentovat, v budově soudu ani neotevřel dveře. Nejde přitom zdaleka o první jeho skandál. Jak to tak vypadá, půjde o zatraceně špatného soudce.

V minulosti totiž kvůli jeho chybě byl propuštěn Karol Mello, který byl obžalován z několika vražd. Rodina Simony je nyní zděšena. Spravedlnosti se jejich zesnulá dcera nedočkala.

Video Vrah Simony se dostal kvůli chybě soudce na svobodu. - TV Markíza

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

gabreta ( 6. listopadu 2015 13:07 )

Na chybu soudce bych nevsadil ani korunu. Na dobře naplněný konto bych naopak vsadil krk! Nezávislí soudci, bez možnosti jejich postihu, je největší zvěrstvo na poškozených obětech trestné činnosti lidma, kteří mají soudce čím uplatit!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud