Palestinec oblečen jako novinář pobodal izraelského vojáka

Autor: haj - 
17. 10. 2015
09:59

Palestinský útočník, který byl na místě zastřelen poté, co pobodal izraelského vojáka, se vydával za novináře. Na sobě měl totiž tričko s identifikací a žlutou novinářskou vestu.

K incidentu došlo po pátečních modlitbách poblíž města Hebron na Západním břehu Jordánu. Palestinci zde házeli kamením a izraelská vojska proti nim použila slzný plyn. Na místě poblíž vojáků stála i skupinka novinářů, ke kterým se vmísil i útočník.

V novinářském oblečení využil situace, vrhl se s nožem na jednoho z izraelských vojáků a pobodal ho. Vzápětí byl však Palestinec, jehož jméno nebylo uvedeno, zastřelen. Zatímco on zemřel na místě, zraněný voják byl převezen do nemocnice.

Napětí mezi oběma národy v poslední době roste, za poslední měsíc bylo během obdobných napadení zabito osm Izraelců. Zhruba za stejné období bylo naopak Izraelci zabito 34 Palestinců, z nichž jen 15 bylo označeno na útočníky.

 

Doporučujeme
datelobecny ( 17. října 2015 23:51 )

Souhlas! I pro ostatní arabské národy jsou palestínci špíny, ti je jen potřebují proto, aby zatápěli izraelcům. Žiďáci ať jsou jakýkoliv, tak z neůrodné země udělali ráj, narozdíl od těch arabských špindír.

junkiexl ( 17. října 2015 19:55 )

Napeti mezi obema narody? Odkdy jsou Palestinci narod? Je to geneticky odpad. Viva Izrael!!!

jiri.k ( 17. října 2015 19:29 )

Tak já myslim, že způsob zatýkání v podání Izraelců, celkem v pořádku

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa