Novináře v přímém přenosu zastřelil kolega! Vraždu si natáčel

Autor: ljš - 
26. 8. 2015
17:14

Policie už ví, kdo je vrah, který v americkém státě Virginie zastřelil v přímém přenosu reportérku a kameramana. Jedná se o Vestera Lee Flanagana, který dříve pracoval pro stejnou televizní stanici. Popravu svých kolegů si dokonce natočil a záběry pověsil na Twitter. Při následné policejní honičce si prohnal kulku hlavou.

Podle virginského guvernéra Terryho McAuliffea byla totožnost střelce podle všeho již zjištěna – jde pravděpodobně o zaměstnance televize Vestera Lee Flanagana, který vystupoval pod uměleckým jménem Bryce Williames. V práci se prý cítil diskriminovaný.

Útočník si celou vraždu natočil a záběry pak na útěku pověsil na svůj twitterový účet. Ten byl záhy zablokován. Flanagana policisté pronásledovali  v automobilové honičce. Později přišla zpráva, že se na útěku pokusil zastřelit. Byl převezen v kritickém stavu do nemocnice. Tam zraněním podlehl.

Video Takhle viděl vrah své oběti: Natočil novináře před smrtí - Youtube.com
720p 480p 360p 240p

Na svém Twitteru nechal také několik obvinění na adresu svých obětí. Reportérka Alison Parkerová podle něj pronesla několik rasistických poznámek. Její kolega kameraman Adam Ward si prý na střelce stěžoval na personálním oddělení hned po první společné reportáži. „Stížnost na diskriminaci v práci vyplněna,“ zněl jeden z jeho komentářů.

Williams popravu komentoval na Twitteru: „Střelbu jsem natočil, koukněte na můj Facebook.“ „Adam si na mě stěžoval na personálním oddělení po tom, co se mnou jen jedinkrát pracoval.“Williams popravu komentoval na Twitteru: „Střelbu jsem natočil, koukněte na můj Facebook.“ „Adam si na mě stěžoval na personálním oddělení po tom, co se mnou jen jedinkrát pracoval.“ | 

Střelba se odehrála ráno při rozhovoru ve vysílání regionálního televizního kanálu WDBJ7 z nákupního střediska v centrální části státu. O život přišla reportérka a kameraman. O osudu starší paní, která novinářce poskytovala rozhovor, nejsou bližší informace.

Během přímého přenosu zaznělo několik výstřelů a křik 24leté reportérky, která při pokusu o útěk ještě stačila zvolat: „Ach můj Bože!“

Podle záběru se při střelbě sesouvala kamera pomalu k zemi, což naznačuje, že 27letý kameraman byl zasažen jako první. V záběru se mihl obličej a postava muže s pistolí mířící směrem ke kameře. Poté byl reportážní přenos přerušen a na obrazovkách se objevila šokovaná moderátorka ve studiu, informovala televize CNN, která s kanálem WDBJ7 spolupracuje.

 

Doporučujeme
zprdelechlup ( 27. srpna 2015 00:14 )

Och..seš nějak moc přecitlivělá popelka . Tebe pígluje amík ?

cinderella1 ( 26. srpna 2015 22:12 )

No jen aby neznasilnili tebe jako prvniho. To co prejes amikum, to se proti tobe stejne casem obrati. Ty sam to jednou pocitis a budes se divit a ptat se sam sebe "proc prave ja, proc ja"? Az ti bude nejhur, tak si vzpomen na to, co jsi tady napsal v tom prvnim odstavci. Ty musis byt velmi nestastny clovek, jsi nenavistny az hruza. Siris kolem sebe velmi spatnou energii, od tebe radeji rychle pryc!

1049an ( 26. srpna 2015 20:10 )

Čili zase "diskriminovaný"...

sheila16 ( 26. srpna 2015 19:14 )

Ten to vyřešil ! Takhle si zkazit (přijít zbytečně o) život, kvůli nějakým malicherným sporům.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa