Exploze v kanálu na Manhattanu vystřelila do výšky 4,5 metru kovové poklopy

Exploze v kanálu na Manhattanu odhodila několikakilové poklopy do vzduchu.  (Autor: Youtube.com)
Autor: shp - 
17. srpna 2015
14:49

Začalo to nenápadným čouzením z kanálu. Po chvíli se ale ozvala ohlušující exploze a z podzemí vyšlehly plameny. Exploze na newyorském Manhattanu vystřelila do výšky 4,5 metru těžké kovové poklopy kanálů. Kdyby někoho při dopadu na zem zasáhly, bylo by po něm.

Newyorčané utíkali do bezpečí, když se kolem poledne na rohu 45. a 9. Avenue ozvala děsivá exploze a na zem začaly padat několikakilogramové kovové poklopy. Jeden z nich dokonce vysklil okno jednoho z domů.

Naštěstí se jakoby zázrakem nikomu nic nestalo, pár místních ale utrpělo drsný šok. „Bylo to opravdu strašidelné, exploze byla šokující,“ řekla televizi PIX 11 Lea Debressey, která v době výbuchu zrovna mířila do tanečních.

Je zázrak, že nebyl nikdo zraněn. Mohlo to dopadnout mnohem hůře,“ řekl Ritchie Christian, který pracuje kousek od místa výbuchu. Za explozí stojí nejspíše špatná elektroinstalace v kanálech.

Video Exploze v kanálu na Manhattanu. - Youtube.com

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud