Obrovský pavouk a jeho sto potomků na elektroměru vyděsili domácího

Majitele domku vyděsil obří pavouk s mláďaty na elektroměru.
Autor: shp - 
17. srpna 2015
12:51

Tak sem elektrikáři jen tak nepáchnou! Muže z australského Queenslandu vyděsil masivní pavouk, kterého našel na elektroměru. Aby toho nebylo málo, kolem něj se hemžila asi stovka mláďat.

Muž si výjev, ze kterého se svírá žaludek, vyfotil a nahrál na sociální síť. Foto teroru a hrůzy začali další uživatelé rychle sdílet a děsí teď celý svět.

Nikdy nepojedu do Austrálie,“ „velká porce ne, ne a ne“ a „rychle to spalte,“ zní komentáře z Facebooku. Zoologům, kteří byli snímkem méně zděšeni, se podařilo zjistit, o jaký druh pavouka jde.

Jedná se o zástupce slíďákovitých. A je pořádně jedovatý. Neléčené kousnutí od této potvory může vést až k nekróze a odumírání masa.

Původní foto ze sociálních sítí.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

alisy ( 17. srpna 2015 15:10 )

Nee, nic nezabíjet. Jen tu verbež islámskou obratem posílat zpět. Nejlépe a logicky v takových masách vůbec nevpustit. Nezapomínat na historii!! ty už se sem snažili nacpat ca kolem roku 1000, byli celkem až na vyjímky vytlačeni.

alisy ( 17. srpna 2015 15:05 )

No jo, když na islámských druzích je diskuze ,,demokraticky´´ zakázaná, využívají lidé diskuzi u povoleném druhy kritiky u pavouka, ...

alisy ( 17. srpna 2015 15:02 )

To tebe ty ho.vado

sakajeva ( 17. srpna 2015 14:57 )

Myslela jsem, že sem patří diskuse k té pavoučici. Je to krasavice.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud