Hups, je to venku! Neuvěřitelně roztomilé výrazy miminek, která se pokakala

Kamera zachytila miminka, když si nadělala do plenek. Jejich výrazy jsou k nezaplacení.
Autor: shp - 
12. července 2015
16:36

Nepříjemný tlak v bříšku, chvilka napětí, zamyšlený výraz a nebeská úleva. Tyhle spokojené výrazy nepochopí nikdo lépe než rodiče malých ratolestí. Nejnovějším hitem sociálních sítí je video, které zachycuje nejmenší, když si natrousili do plenek. Maminky i tatínkové ho sdílí jako zběsilí…

Holčičky i chlapečkové, všichni to zažili. I my, když jsme byli v jejich útlém věku. Video zachycuje jejich výrazy, když je problém s „hovínkem“ postihl a jak ho vyřešili za pomoci plenek.

Video sdílí rodiče novorozeňat na Facebooku a dalších sociálních sítích jako diví. „Nic tak roztomilého jsem už dlouho neviděla,“ napsal jedna z maminek.

Jde sice o reklamu na utěrky jednoho výrobce plenek, ale i tak jde o něco tak vtipného, že se to jen tak nevidí. Jen se podívejte sami, a pokud děti nemáte, těšte se na podobné problémy s úsměvem.

Video  Neskutečně roztomilá reklama plná pokakaných miminek se šťastnými výrazy.  - Youtube.com

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

starypes ( 12. července 2015 19:58 )

Tobě by stačilo ufiknout jenom tu spodní.

starypes ( 12. července 2015 19:55 )

A já pořád, kde už jsem takové slastné výrazy ve tváři viděl. Pak jsem si vzpomněl. Několikrát měl podobně slastný výraz ve tváři ve sněmovně náš pan kníže. Takže nejen, že se pomočuje, kde může, ale i............

z.bolivie.otylie ( 12. července 2015 19:33 )

Jsem se dívala odkud to video je, malí pos.raní Amíci. Ti už od mala z dětí dělají úchyly. Straší je a ještě se tomu tleměj.

z.bolivie.otylie ( 12. července 2015 19:10 )

Dvě jsou pěkná, ale zbytek škaredí ušáci.

welcomet ( 12. července 2015 18:54 )

nechutné... uřezat jim hlavičky, smradům...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud