Srpen 2012? České medaile a nahá Bučková!

Autor: red - 
1. 1. 2013
17:55

V srpnu bylo neskutečné horko nejenom na plážích a lukách, ale i před televizními obrazovkami, kdy jsme napjatě všichni sledovali, jak se daří našim olympionikům na LOH v Londýně. Nezklamali. Nezklamala ani modelka Eliška Bučková, která světu poprvé ukázala svoje nahé tělo. Bylo opravdu na co koukat. To samé se nedá říct o přistání výzkumného zařízení na Marsu. Kromě rudého povrchu planety zatím příliš objevných věcí nenašel.

České medaile

Oštěp Barbory Špotákové opět doletěl nejdál (69,55 m) a naše oštěpařka vybojovala zlato. Stejně tak Miroslava Knapková ve skifu, David Svoboda v moderním pětiboji a Jaroslav Kulhavý na horském kole. Srpen na LOH v Londýně byl skutečně vydařeným měsícem. A nejen pro Čechy. Olympijským vítězem v běhu na 100 metrů se stal opět Usain Bolt. Jamajčan zopakoval vítězství v novém olympijském rekordu 9,63 sekundy.

Zlatí hrdinové Svoboda, Kulhavý a Špotáková po příletu do Prahy hýřili dobrou náladou

Dara do basy nepůjde

Po dvou letech vyřkl soud verdikt nad zpěvačkou Darou Rolins za zabití muže, kterého srazila autem. Dostala trest 26 měsíců s podmínkou na tři roky. Později jí byl trest ještě zmírněn.

Přistání na Marsu

Robot Curiosity přistál na Marsu. Vozítko, které letělo k Rudé planetě osm měsíců a překonalo 560 milionů kilometrů, je dosud nejdůmyslnějším výzkumným zařízením, které lidstvo vyslalo zkoumat cizí světy. Robot zjišťuje, zda je na Marsu život.

Zemřel první muž na Měsíci

Ve věku 82 let zemřel slavný astronaut Neil Armstrong. První muž, který chodil po Měsíci, podlehl komplikacím po operaci srdce. Jeho prvenství mu však nikdo nevezme. 20. července 1969 vstoupil na povrch Měsíce a pronesl slavnou větu, která se zapsala do dějin nesmazatelným písmem: „Malý krok pro člověka, ale velký skok pro lidstvo.“

Neil Armstrong zemřel v 82 letech

První nahé fotky

Eliška Bučková nafotila svoje první nahé fotky, které se objevily 20. 8. Hlavním důvodem, proč fotky vznikly, mělo být vyvrácení spekulací o tom, že trpí anorexií.

Definitivní rozchod

Tom Cruise a Katie Holmes se rozešli. Herečka bere odloučení od svého muže s úlevou, ale Cruise krach manželství nese těžce. Důvodem byly prý neshody ohledně výchovy dcery. Tom ji chtěl od malička vychovávat v scientologické víře, což se jeho ženě nelíbilo.

Doporučujeme
smeagol ( 1. ledna 2013 18:27 )

Ale prdlajz, Eliska ukazala prvni nahe fotky hned po namontovani umeleho poprsi, predtim jaksi nebylo, co ukazovat

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa