Sobota 13. dubna 2024
Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc
Polojasno 19°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Uniklo z rozsudku: Kramný hledal na tabletu skripta z patologie! A prohlížel si fotky Moniky se striptérem

Autor: ljš - 
17. března 2016
05:00

Během pobytu v Egyptě ho nepustil z ruky, milovaný tablet však Petra Kramného nakonec zradil. Policisté z něj zjistili velmi podezřelé skutečnosti, které mu pak u soudu rozhodně neprospěly.

„Zkoumáním tabletu bylo mimo jiné zjištěno, že obžalovaný se zajímal o dokumenty typu skripta soudního lékařství, zánik organismu, posmrtné změny,“ vyjmenovala v rozsudku soudkyně Renata Gilová. Kramný se zřejmě bál toho, co nakonec stejně vyšlo najevo. Že Monika a Klárka zemřely mnohem dříve, než jejich smrt oznámil. Znalci hovoří až o desetihodinovém rozdílu.

V tabletu měl Kramný také fotky z osudné dovolené v Egyptě, a to až do 28. července, tedy posledního dne, kdy podle jeho výpovědi bylo rodině ještě dobře. „Mimo jiné je z nich patrno, že na odhalených horních i dolních končetinách Moniky a Kláry Kramné do večerních hodin zmíněného dne nebyly zjevné známky žádného poranění, obě jsou usměvavé, jeví se spokojené.

Z fotografie zachycující poškozenou Moniku Kramnou při koupání dne 27. 7. 2013 je též patrno, že nemá žádné zranění na zadní části krku a zádech, tedy v místech, kde následně znalci z odvětví soudního lékařství popsali známky úrazu elektrickým proudem,“ píše se v rozsudku. Vyvrací se tak jedna z verzí obhajoby o tom, že si Monika mohla spáleniny způsobit dlouho před smrtí například kulmou.

Tablet Kramného také usvědčil ze žárlivosti a pátrání po Moničině nevěře. „Na tomto nosiči byly rovněž nalezeny fotky z diskotéky, kde zemřelá Monika Kramná tančila se striptérem,“ uvádí soudkyně. Právě kvůli těmto snímkům prý Kramný Monice v minulosti udělal scénu, což u soudu popsala kamarádka Moniky Denisa B., která u nich tehdy spala. „Když jsme přišli z akce domů, nechala Monika foťák položený v nějaké místnosti. On zřejmě do toho foťáku nahlédl a ráno, když jsme se vzbudily, začali se hádat,“ řekla.

Kromě těchto snímků měl v tabletu Kramný také fotografie osobních dokladů Vladislava M. a svého kamaráda Petra K., které chtěl zřejmě použít při plánovaném útěku z Egypta. Nakonec mu byl ale zákaz vycestovat zrušen dříve.

Vše o případu Petra Kramného čtěte ZDE››

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

Jusa1 ( 21. března 2016 08:44 )

 A kdo jsi ty eivo,že můžeš urážet hodnotit psychický stav a posílat na léčení dělala jsi to i na TN,tady jsi silnější myslíš že si můžeš dovolit víc???Zapomněla jsi totiž dodat víc!Vysvětlení nepotřebuji!!!

eiva ( 21. března 2016 07:40 )

A takhle vnikají drby a lži. Juso ty jsi toho zářný příklad (A tohle lze aplikovat i na Kramného, co řekl sám a co mu vložili do úst jiní zkomolené a vytržené z kontextu) Moje věty lze snadno ověřit, komu a v jakých souvislostech jsem včera odpovídala: K nadávkám Zinduly 9:23 Urážíš a nadáváš sprostými nadávkami lidem, kterým nesaháš ani po kotníky. K provokaci Dingouse 13:42 I prostý lid potřebuje zvýšit právní vědomí, aby nelynčoval jak sprostá lůza. ----------------------- Juso,tvoje další omyly ani za vysvětlování nestojí. Ostatní to chápou.

Jusa1 ( 21. března 2016 05:29 )

Eivo,za víkend jsem se přesvědčila jak tě tu vnímají tví spoludiskutující.Jako chytrou a vzdělanou tím,že píšeš ze spisu jedno a to samé a ani nepíšeš ale tapetuješ ale stačí když se objevíš,hned je co psát.Taky si o tobě myslí že jsi slušná,ale jen po tu dobu co má někdo opačný názor,umíš být ani bych neřekla že sprostá ale jsi nadřazená a urážíš.Ale ani toho si nevšimnou,protože tě nečtou.Jinak by věděli že o sprosté lůze a že ti nesahá ani po paty jsi psala ty.Přitom jsi stejná,jen máš k dispozici spis,ale i když ho máš neměla bys ho až tolik zveřejňovat,ale to by mělo být věcí Rejže.Taky jsi napsala o "intimních chvilkách tetičky s Kramným"a jak víš toho si taky nikdo nevšiml.Intimní chvilky si myslím vypadají jinak než jsi popsala.Ale za víkend jsem byla v kurzu já s tlačítkem REAGOVAT,aspoň se mělo o čem psát,než ses objevila ty ta"chytrá a slušná"!!!A zamíchala jsem to i potom,že museli odejít a vůbec jim nevadilo že jsi tady ještě byla!!!

tymitaky ( 21. března 2016 00:16 )

Eivaa: takže otrava potvrzena nebyla, nebyla ani vyloučená, stejně jako úraz el. proudem. Není znám jeden jediný případ, že by jed nebyl odhalen do 48 hodin od úmrtí.U nás se prováděla CG, což je velmi vyspělá technologie, stejně se nenašla žádná stopa po nějaké jedovaté látce. Proto bych řeči o otravě, ani po egypt. pitvě, nechal stranou.

tymitaky ( 20. března 2016 23:14 )

Bůhví jakou výdrž teda nemáš.

Zobrazit celou diskusi