Temné sexuální tajemství Petra Kramného: Posudek odhalil nové skutečnosti

Autor: dce - 
14. 3. 2016
14:25

V červenci to budou tři roky od smrti Moniky a Klárky Kramných. Jejich vrah, muž, který je měl milovat a chránit, sedí ve vazbě už déle, ale začátkem ledna byl soudem konečně uznán vinným. Rozsudek, který má Blesk.cz k dispozici, mluví o důkazech, výsleších a poznatcích odborníků. Mimo jiné i o posudku sexuoložky…

Podle rozsudku soudu Petr Kramný zabil svou manželku Moniku a dceru Kláru zásahem elektrickým proudem na dovolené v Egyptě v roce 2013. A motiv? Nevěra, odcizení, zklamání – vztah manželů se rozpadal a Kramný viděl jen jednu cestu ven. Vraždu.

Celé manželství jakoby se točilo kolem sexu – alespoň tak to vypadalo u soudu. Podle Kramného – a mnoha svědků, kterým se svěřil – Monika odmítala s manželem sex. Jednou jí za něj dokonce zaplatil. Neustále se vymlouvala na přítomnost Klárky. Kramný ale zjistil, že jeho žena ho podvádí a podle jejího milence byla náruživá.

„Odjeli do penzionu, kde spolu měli intimní poměr. Strávili tam 4–6 hodin, Monika byla po celou dobu dost nervózní, ale strašně náruživá, bylo dle svědka vidět, že nemá možnost si tzv. užít,“ stojí v rozsudku, který cituje přímo milence Moniky Jána R.

Měl snad Kramný nějaké zvláštní nároky na sex? Sexuoložka se o jeho choutkách zmínila i v posudku! „Nekonstantně pozitivní reakce na sexuálně agresivní podněty se na falopletysmografickém (zařízení, které měří objemové změny na penisu v závislosti na sexuálních podnětech, pozn. red.) vyšetření rozvíjely po latenci a mohou být projevem sadomasochistických praktik v rámci partnerských aktivit,“ stojí v posudku.

I Šárka L. se při výpovědi na policii zmínila o jeho zvláštních choutkách. „Ptal se mě, co mám v sexu ráda. Koukali jsme na film Prci, prci, prcičky. Ptal se na konkrétní praktiky, jestli bych spolkla (semeno, pozn. red.). Tahal mě za vlasy, ‚mr*ej mě, ty ku*vo!‘ říkal,“ zaznělo v šokující výpovědi, kterou Šárka L. podala v předběžném řízení.

„Chtěl, ať mu říkám čů*áku. Čichal ke mně. Chtěl se mi udělat do pusy, dovolila jsem mu to. Žádná jiná mu to nedovolila. A pak byl ujetý na paty,“ pokračovala, když ji vyslýchali policisté.

Video Babiš kvůli Čapímu hnízdu mluví o pomstě. A odvolání v kauze Kramný - redakce Blesk
720p 480p 360p 240p

Doporučujeme
breburda1 ( 15. března 2016 08:31 )

Ano,není na tom nic šokujícího,pokud se na tom partneři domluví.Ale ne každé ženě se takové prasárny líbí.Na to zapomínáš.Jde o to,že P.K.házel špínu na Moniku a sám byl hovado.Proto se to propírá na veřejnosti jak píšeš. On jí nutil do sexuálních praktik,které jemu vyhovovali,ale na ní ohledy nebral.A jestli chtěl mít jen domácí zázemí a sex vyhledával jinde,tak není divu,že se jí zprotivil a začala uvažovat o rozvodu.

franta-mlaticka. ( 15. března 2016 08:15 )

eiva: Hoďte na ni síť docela jí hráblo, primitivní husa mluví o právních kuloárech. Naštěstí v právních kuloarech se nevyskytují primitivové jako jsi ty, a tak jsou s prací SZ, policie i soudu maximálně spokojeni, jen jsem neslyšel nikoho říci, že by chtěl být vraha vlastní rodiny obhájcem, od toho se každý distancuje.

potapec ( 14. března 2016 23:27 )

Krüppel jako ty, jděte spolu.

ctrlcopy ( 14. března 2016 23:12 )

Nový rozsudek soudu by mu mohl přidat k trestu ještě kastraci, pro jistotu, že se ten kripl nerozmnoží.

eiva ( 14. března 2016 22:54 )

Alumno Souhlas. V právních kuloarech se chytají za hlavu. Obávám se justičního omylu.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa