Státního zástupce zpracovaly Moničiny kamarádky, řekla matka Petra Kramného po závěrečné řeči

Autor: kaj - 
19. 12. 2015
15:14

„Žalobce jen fabuluje!“ řekla po závěrečné řeči státního zástupce Víta Legerského matka Petra K., obžalovaného z vraždy dcery Klárky a manželky Moniky.

Třicet let za mřížemi by měl strávit podle včerejšího návrhu státního zástupce Víta Legerského údajný vrah Petr K. Co na to říká matka obžalovaného Irena Rychlá?

Blesk: Vás syn má podle návrhu žalobce strávit následujících třicet let ve vězení. Co vy na to?

„Co na to mohu říkat. Je to celé nesmysl. Dopadlo to tak, jak jsme od něj očekávali. Věříme, že odvolací soud bude spravedlivější.“

Blesk: Při jeho závěrečné řeči jste jen nevěřícně kroutila hlavou. Jaký byl důvod?

„Státní zástupce jen fabuloval. V Egyptě ani nebyl a o případu nic nemůže vědět. Svůj názor si vytvořil na základě tvrzení Moničiných kamarádek, mnohdy lživých.“

Blesk: Státní zástupce vyčítal vašemu synovi, že je cynik, s nímž smrt manželky a dcery neotřásla.

Kdo nařizuje, aby státní zástupce rozhodoval, jak se kdo má v jaké situaci cítit? Ten, který neprožíval tak hlubokou bolest jako můj syn?

Blesk: Byl to váš syn, který plánoval dovolenou v Egyptě?

Petr do poslední chvíle jet do Egypta nechtěl. To si všechno vyřídila Monika. Petr už nikdy nebude mít život jako předtím. Přišel o manželku i dceru.

 

 

 

 

 

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

rentierskej ( 27. prosince 2015 01:40 )

UŽ TO NEHUL, ty jo!

rentierskej ( 27. prosince 2015 01:38 )

přesně tak, andrysovic!

rentierskej ( 27. prosince 2015 01:36 )

aha, tak o těch pojistkách já neměl ani potuchy. a tak: přejme rodině rychlých i kramných, co nejvyšší výdaje a co nejnižší příjmy. ona je ta spravedlnost nakonec dostihne!

pokrok ( 25. prosince 2015 22:02 )

A co mi říká moje koule ? Tak ty - sheila16 - jednou budeš jeho první dáma ! Ale teď vážně. Být tebou tak už teď,- si zažádám o ubytování v LDN = v Léčebně dlouhodobě nemocných !

pokrok ( 25. prosince 2015 21:54 )

Ty máš avie: jak vidíme kačení žaludek , takže strávíš úplně všechno. A jak to vypadá - tak už se ti rozpadá i tvůj mozeček.

Zobrazit celou diskusi
Další videa