Smutný den Petra K. na svobodě. Setkal se s rodiči mrtvé manželky. A ještě nebyl u hrobu
Petr K. už je druhým dnem po třech měsících pekla v Egyptě zpět v Česku. V pátek dopoledne bleskově odjížděl od svých rodičů, ve tři hodiny odjížděl pro změnu od maminky zesnulé Moniky. Kam ale míří teď?
Petr K., který přiletěl z Egypta ve čtvrtek brzy ráno, má napilno. Objíždí blízkou rodinu a začíná vyřizovat běžné záležitosti. Jen co ho kamarád odvezl od jeho rodičů, Petr odjíždí od maminky zesnulé Moniky. Podle všeho jede s autem do pneuservisu.
Místo, které ale ještě nenavštívil a logicky by ho to tam mělo táhnout ze všech míst nejvíc, je hřbitov v Karviné, kde je pochovaná Klárka (†8) s Monikou (†36). Tam ale zatím nebyl.
Návštěva rodičů
Petr K. se po čtvrtečním příletu do Česka z Egypta, kde strávil ve „vězení“ 93 dní, uchýlil k rodičům v Karviné. Z domu vyšel až v pátek ráno, kdy ho vyzvedl neznámý muž, se kterým odjel.
Neznámý muž
K panelovému domu v Karviné, kde mají byt a bydlí rodiče Petra K., přišel v pátek dopoledne neznámý muž, zazvonil a pak se vrátil zpět do svého auta – červené fabie.
Chvilku na to, asi v půl desáté ráno, vyšel z domu i Petr K. Na očích měl černé brýle, nagelované vlasy. Nastoupil do auta nejspíš svého kamaráda a okamžitě začali ujíždět.
Úsměv na tváři
Celou dobu měl Petr K. na tváři úsměv, není divu. Po 93 dnech vyvázl z egyptského „vězení“ a konečně se vrátil do rodného Česka, zpět za rodinou a přáteli v Karviné.
Stále telefonoval
Dobrou náladu měl Petr K. už v letadle cestou domů. „Celou dobu si s někým telefonoval, dokonce se i smál,“ řekla Blesk.cz další ze spolucestujících z letadla, které přivezlo Petra K. zpět do Čech a stála vedle něj při výdeji zavazadel.
Divný let
"Let byl zvláštní, samostatným autobusem přivezli k letadlu pana K.," řekla serveru tn.cz jedna z cestujících. "Seděl před námi ob sedačku," dodala. Podle serveru měl Petr K. celou trojsedačku pro sebe.
"Upřímně řečeno, mi ho bylo líto. Byl samozřejmě středem pozornosti a pohledy všech lidí mířily na něj. Rozhodně bych nechtěla být v jeho kůži," svěřila se serveru cestující.
pianko - ja plačem, nekonečne milujem tieto diskusie, nicky moje zlatééé vy nemáte chybu deckáááá