Žralok v Austrálii zabil 17letou dívku! Potrhali ji při plavání s kamarádkou

Žralok v turisty vyhledávané oblasti u východního pobřeží Austrálie.zaútočil na 17letou dívku, kterou smrtelně zranil. Informovala o tom australská média, podle nichž zvíře útočilo nečekaně blízko břehu.
Dívka plavala poblíž pláže Woorim Beach u ostrova Bribie, vzdáleného zhruba 80 kilometrů severně od města Brisbane.
Na místo dorazily týmy záchranářů a policistů, žralokově oběti však už nedokázaly pomoci. Podle místních médií dívka utrpěla zranění v horní polovině těla.
Smrtelná zranění způsobená žraloky jsou v Austrálii poměrně zřídka vídaným jevem, neboť mořští predátoři se pohybují dál od břehu než většina plavců. Dosud poslední známou obětí je čtyřicetiletý Australan, jehož žralok koncem loňského roku napadl a zabil, když se s rodinou potápěl a lovil harpunou na okraji Velkého bariérového útesu.
Přesně tak, vždyť to tu čtu každý měsíc