Pondělí 2. října 2023
Svátek slaví Olívie, zítra Bohumil
Polojasno 20°C

Adam naplánoval pro svou milou šokující zásnuby: Vanessu nechal unést ozbrojenci!

Autor: rc - 
16. dubna 2023
18:39

Opravdu neobvyklou žádost o ruku si připravil pro svou přítelkyni Adam. Rodák z australského Sydney nechal svou přítelkyni Vanessu unést! Nic netušící dívka jela autem, když vozidlo zničehonic zastavili zakuklenci, vytáhli ji ven, zavázali oči a naložili do jiného auta. Otřesenou dívku pak dovezli na pobřeží, kde na ni čekal Adam s obří kyticí! Video ze zásnub začalo kolovat po sociální síti TikTok a uživatelé netuší, co si o takové žádosti o ruku myslet.

Video na TikTok publikovala Adamova sestra Thalia. Svého bratra popsala jako nenapravitelného vtipálka, který velice rád lidi vyvádí z míry. To se mu rozhodně podařilo i v případě jeho partnerky Vanessy, kterou se rozhodl požádat o ruku na dovolené v Libanonu.

„Adam vždy vtipkoval, že ji chce požádat o ruku nějakým strašidelným způsobem a zapojit do toho naši rodinu na návštěvě příbuzných v Libanonu,“ uvedla Tahlia pro britský deník Daily Mail s tím, že nakonec zásnuby naplánoval na začátek dubna. Příprava prý trvala tři měsíce!

Fingovaný únos 

Adam dostál svého slova a naplánoval velmi děsivé zásnuby! Vanessa zrovna jela autem poblíž města Anfeh. V autě seděla na zadním sedadle a cestovala se svou sestrou a tetou. Spokojeně popíjela kávu, když zničehonic vozidlo zastavili zakuklenci, kteří v rukou drželi repliky zbraní. Zděšenou Vanessu vytáhli ven z vozu.

„Ne, prosím!“ křičela Vanessa. „Nejdu s nimi. Řekla jsem, že jim dám všechno, co chtějí,“ řekla a marně se bránila, aby ji nenaložili do jejich vozu. Všechny její snahy vymanit se z jejich sevření byly ale marné. Zavázali jí oči a odváželi pryč. Její rodina, která o všem věděla, v klidu vše sledovala.

Poté, co dojeli na pobřeží, šokovanou Vanessu vyvedli z auta a rozvázali oči. Tam už stál  Adam s velkou kyticí v ruce. Když Vanessa zjistila, o co ve skutečnosti jde, propukla v hysterický pláč. „Děláš si srandu?“ vykřikla. Kolem nich se objevili muzikanti a tanečnice. Adam nakonec svou milou objal a nasadil jí prstýnek.

Kontroverzní zásnuby

Video na TikToku vzbudilo pozdvižení. „Nepláče kvůli žádosti, pláče, protože se jí před očima promítl celý život a myslela si, že zemře,“ stojí v jednom z komentářů. „Tak sladké a příšerné zároveň. Omdlela bych strachy na cestě tam,“ píše další komentující.

Z videa není jasné, jestli Vanessa se svatbou vůbec souhlasila. Nicméně o několik dní později na sociální síti zveřejnila fotografii, kde má na ruce navlečený prstýnek, a napsala, že se jí splnil sen. O fingovaném únosu se ale nezmínila.

Kristýna Fla ( 23. dubna 2023 13:32 )

Místo Ano bych ho leda zmlátila. Nevím, jaká je tam mentalita, jestli to slečna rozdýchá, ale takový ji bude jen ničit život. Že ho vůbec něco takovýho mohlo napadnout. Opravdu chci někoho koho miluji vyděsit k smrti?

new era ( 18. dubna 2023 10:32 )

Ono to hodne vypovida o jejich vztahu. Tohle urcite nebyla ojedinela "z cista jasna" udalost. Kdyz ji vyhovuje byt s nekym takovym, at si s nim je. Mne akorat stve, ze si takovi lidi delaji deti.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud