Sobota 6. březen 2021
Svátek slaví Miroslav, zítra Tomáš
Polojasno 3°C

Poslední naděje pro pašeračku Terezu: Modlete se, vzkazuje rodině právník

Autor: ran - 
21. února 2021
05:07

Od té doby, co byla Tereza Hlůšková (24) před třemi lety zadržena na pákistánském letišti s 9 kilogramy heroinu, si zoufá ve vězení. Zatím byly marné všechny její pokusy o propuštění. Vypadá to dokonce, že si trest osmi roků a osmi měsíců za pašování drog snad bude muset odsedět celý. Její právník ale přesto zkouší, co může, aby ji dostal ven. 

Dá se to nazvat posledním zábleskem naděje. Blesk.cz se ozval jeho zdroj přímo z Pákistánu, který má zákulisní informace. Prozradil, k jakému kroku se nyní uchýlil Terezin právník. Stále se nevzdává.

Naděje umírá poslední

Advokát totiž v těchto dnech podal žádost k pákistánskému vrchnímu soudu, v níž se staví za propuštění své mandantky na svobodu a zrušení trestu. Je to jeden z úplně posledních prostředků, které má, poté, co bylo Tereze zamítnuto i nedávné poslední odvolání.

Zřejmě nejslavnější pašeračka Česka Tereza Hlůšková v poslední době stupňuje snahy o to, aby byla přece jen propuštěna z míst, kde se jí ani trochu nelíbí a kde hnije už přes tři roky. Teď už bývalá blondýna doufá, že u vyšších míst se dočká sluchu.

Vzkaz rodině

Od svého zadržení Češka tvrdí, že je nevinná a trest si nezaslouží. Její současný právník se snaží dívčině rodině a přátelům dodat víry v konec jejího utrpení. „Modlete se za ni,“ vzkazuje jim. „Tereza je nevinná a já jí pomůžu na svobodu,“  dodal.

Video Tereza odchází od soudu - Blesk

fido2 ( 23. února 2021 09:46 )

Nepřehánejte, on jim ty drogy někdo cpe do pusy???? Možná výjimečně...ale zbytek si je vezme dobrovolně.

padouch236 ( 21. února 2021 23:00 )

"Tereza je nevinná",.... A co těch 9 kilo svinstva, co chtěla provést do Pakistánu???? Napálil bych jí dvacet let....Čubce...

Blacktip ( 21. února 2021 19:55 )

Mne ji lito neni, trest ji patri. Jen chci rict, ze je kazdy sveho stesti strujce a zalezi jen na ni, jak se svym zivotem dal nalozi.

george1957 ( 21. února 2021 19:37 )

Včetně Pirátů!

george1957 ( 21. února 2021 19:37 )

Já bych té lidské zrůdě napařil doživotí.Kolik by udělala svým činem nešťastných lidí,rodin,kolik lidí by zaplatilo životem a ona by byla vysmátá a jezdila nejspíše Meďákem.Žádný soucit s takovými lidmi,ať tam pro mě za mě i shnije,je to lidská zrůda.Takoví lidé nesmí chodit po svobodě.

Zobrazit celou diskusi
Další videa