Neděle 25. února 2024
Svátek slaví Liliana, zítra Dorota
Zataženo, déšť 8°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Hotelový sex všem na očích během náboženského festivalu: Kolemjdoucí fandili jako na fotbale

Autor: Lukáš Štěrovský - 
12. prosince 2020
12:12

„Nezhasneme radši?“ ptá se žena. „Proč, kdo by nás asi v šestém patře viděl?“ odvětí muž. Možná tak nějak probíhal rozhovor, než nejmenovaný pár v hotelu v Tchaj-peji na Tchaj-wanu vlétnul na věc. Jenže jeho odhad nemohl být horší.

Skandování jako na fotbale se neslo v neděli večer ulicemi před luxusním hotelem na Meng Tia Avenue. Nejmíň stovce kolemjdoucích se totiž nabídla netypická podívaná. V šestém patře ve zcela jasně osvětleném pokoji se přímo před oknem muž snažil zezadu uspokojit svoji partnerku!

Byť je historka spíše úsměvná, tamní policie, která byla na místo činu přivolána, to vzala smrtelně vážně. Přihlížející napomenula a pár je vyšetřován v souladu se zákony.

Problémem je, že sexuální hrátky si muž se ženou užívali v době oslav 165. výročí paláce Čching-šan. Jen o chvíli dříve v ulicích proběhl festival na zažehnání zlých duchů s více než stoletou tradicí.

A právě to se některým nelíbilo. „Ten pár absolutně nerespektuje bohy. Posvátné místo proměnili v erotický palác,“ naštvalo jednoho z občanů metropole. Jisté je, že pár si svým výstupem vysloužil potlesk a mohutné povzbuzování. Vše bylo z ulice natočeno na nejeden mobilní telefon.

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

Zobrazit celou diskusi