Úterý 21. května 2024
Svátek slaví Monika, zítra Emil
Oblačno, déšť 22°C

Australanka se na internetu zamilovala do tajemného Skota: Dva týdny před sestěhováním jí zlomil srdce

Autor: jžk - 
6. listopadu 2020
22:18

Stephanie Gortonová (27) z Austrálie opustila svou práci, sbalila si věci a chystala se přestěhovat do Skotska za jejím „panem Božským“ ze seznamovací aplikace Tinder. Tajemný Skot ji ale dva týdny před odletem poslal k vodě! Stephanie pak zjistila, že ji celou dobu podváděl.

Sedmadvacetiletá žena by kvůli lásce šla světa kraj. A to doslova. Stephanie dokonce byla ochotna vzdát se své kariéry kvůli muži, se kterým se seznámila přes seznamovací aplikaci Tinder. Už měla dokonce sbaleno a těšila se na nový život v 14 484 kilometrů vzdáleném Skotsku, když jí přestal vysněný muž odpovídat.  

Některé věci si už dokonce nechala do vzdálené země poslat. Se záletníkem se poprvé setkala na Tinderu, když cestoval po Austrálii. Randili spolu na dálku, zatímco on pokračoval ve své cestě kolem světa. Rozhodli se spolu koupit dům ve Skotsku, a dokonce diskutovali i o jménech budoucích dětí, což Stephanii přimělo opustit svůj život v Perthu. Vysněná pohádka ale nakonec dopadla úplně jinak. Stephanie o událostech z roku 2017 po třech letech otevřeně promluvila.

„Čtyři týdny jsem se ho snažila vystopovat, dokonce jsem kontaktovala jeho matku. Myslela jsem si, že to je láska a taky, že ta by přece neměla být snadná a mělo by se za ni bojovat,“ uvedla své pohnutky mentorka. Nakonec se ukázalo, že její láska má bokovku v Jižní Americe! Tajemný Skot navíc na svých cestách vystřídal spoustu dalších dívek.  

Zděšená a zahanbená Stephanie se vrátila ke své práci, kde musela čelit nepříjemným otázkám svých kolegů. Rozhodla se však poučit a dát svému životu nový smysl, když se zúčastnila kurzu aranžování květin. Později začala organizovat vlastní kurzy. Dosavadní práci opustila a nyní má pod sebou zaměstnance, kteří kurzy vedou na třech odlišných místech v Austrálii.  

Vydělává nyní pětkrát více a změnil se i její milostný život – potkala chlapíka jménem Tim, se kterým je šťastná a mají spolu psa. Stephanie je proto vděčná, že do letadla směr Skotsko nikdy nenastoupila a svůj úspěch připisuje tomu, že se mohla odrazit od svého dna a začít znovu.  

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi