Karanténa v Anglii skončila: Ulice měst se změnily v jednu velkou párty!

Autor: rc - 
5. července 2020
19:40

Úřady v Anglii uvolnily koronavirová opatření a v sobotu po celé zemi lidé mohli konečně vyjít ven a popít se svými kamarády. Po dlouhých týdnech v karanténě lidé vzali hospody, restaurace a bary doslova útokem! Ulice v městech jako Londýn, Leeds nebo Newcastle se zaplnily oslavujícími a popíjejícími lidmi, kteří nedbali na doporučené rozestupy.

Tak takto vypadají ulice ve velkých anglických městech jako Londýn, Leeds či Newcastle na „šílený pátek“, tedy na poslední pátek před Vánoci, kdy firmy pořádají vánoční večírky! V Anglii úřady v sobotu uvolnily koronavirová opatření, což pro lidi po celé Anglii znamenalo, že konečně mohou opustit své domovy a jít si posedět s přáteli u vychlazeného piva. Ovšem, Britové sobotu označili za „super sobotu“ a hlavní třídy velkých měst zaplnili oslavující a opilí lidé, kteří začali popíjet už odpoledne!

Londýnské SoHo naprosto praskalo ve švech. „Procházet Compton street je jako brodit se Petriho miskou,“ popsal pro britský deník Daily Mirror jeden z procházejících rušnou třídou. „A to bylo kolem půl páté odpoledne,“ dodal. Oslavujícím davem nemohla projet ani auta. Fotografie ze Soho se začaly šířit sociálními sítěmi. „Právě jsem viděla scény ze Soho. Soucítím se zdravotními pracovníky a jejich rodinami, kteří zemřeli na covid, aby nás zachránili. Nechutný nedostatek respektu,“ napsala šokovaná žena na twitteru.

Ovšem nejen Londýňané v sobotu vyrazili do ulic. Podobný scénář se odehrával i v Leedsu a Newcastlu. Lidé se tam váleli po ulicích, zvraceli a dělali výtržnosti. Fotoaparát zachytil jednu z žen, která omdlela na chodníku. Dva policisté ji začali křísit. Na dalším snímku žena zvrací a její dva přátelé jí drží vlasy. „Je úžasné být zpátky,“ oslavoval uvolnění restrikcí muž jménem Jimmy.

liskabystrouska ( 6. července 2020 06:45 )

Otik_ tak tak ....oni vždycky řádi i bez karanteny ...je to p.a.kaž

viho ( 5. července 2020 22:48 )

No a kvůli takovým mamlasům, kteří nepoužívají vlastní mozek, to ve světě dnes vypadá jak to vypadá. Všude zákazy, karantény, opatření, protože alkoholici prostě potřebují svoji dávku a stát má z prodeje alkoholu takový zisk, že to nezakáže.

Otik_Eisenbieger ( 5. července 2020 22:35 )

potrebujou to ted poradne promorit a zacatkem zari do unora se to poradne zavre, 2.vlna uz je pripravena

kapsa72 ( 5. července 2020 22:18 )

Prej to chrani pred virusem.

gurke ( 5. července 2020 21:12 )

Má ji vylízanou od mužů i žen.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud