Tátu napadl rozzuřený buvol, syn (†19) mu chtěl pomoci: Rozzuřené zvíře oba zabilo!

Autor: ran - 
7. června 2020
22:58

Tragédie potkala rodinu v městečku Usk ve Walesu. Otce a syna napadl vodní buvol. Ralph Jump (†57) zemřel na místě, Peter Jump (†19) prohrál svůj boj o život ještě ten den v nemocnici. K neštěstí došlo na farmě, kde rodina buvoly chová. 

Starší z obou mužů vstoupil do ohrady, kde ho rozzuřený buvol ušlapal. Jeho syn mu okamžitě přispěchal na pomoc, ale se zlou se potázal. Stal se stejně jako tatínek obětí rohů a kopyt mohutného zvířete. 

Ralph byl ředitelem topenářské firmy, ale k tomu ještě rozjel ruční výrobu buvolího mýdla. Za tím účelem pronajal farmu a začal zvířata chovat. Peter na farmě pracoval na plný úvazek, jeho sestra Isabela (22) pomáhala s odbytem. První várku mýdla začali prodávat o Vánocích 2019, napsal server Sun.      

K incidentu se připletla dokonce i Isabela, která si ze střetnutí s buvolem odnesla zraněnou nohu. Máma Jo je nečekanou smrtí svých dvou mužů zdrcená. O otce a bratra přišel také Sam, který se věnuje hlavně hudbě. Je talentovaným muzikantem a textařem.

Jo se ale přese všechnu bolest hodlá osudu postavit čelem. Je pevně rozhodnutá farmu vést dál. Chce udržet rodinný podnik jako památku na milovaného manžela a syna.       

 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud