Bratr nejbohatšího muže světa prodává dům: Luxusní sídlo za čtvrt miliardy má i bazén s tobogánem

Autor: jel - 
13. června 2020
05:15

Mark Bezos, mladší bratr nejbohatšího muže světa Jeffa Bezose, prodává přepychovou vilu v New Yorku. Na obrovském, více než 1,5 hektaru rozlehlém pozemku se kromě honosného domu nachází také velký dům pro hosty nebo bazén s tobogánem. Za tenhle okázalý luxus nový majitel zaplatí v přepočtu 265 milionů korun.

Američan Jeff Bezos je od roku 2017 považován za nejbohatšího muže planety, na obří jmění si přišel vlastnictvím populárního online obchodu Amazon. Jeho mladší bratr Mark je pro veřejnost méně známý, rozhodně však není žádný chudák ani v porovnání se svým starším sourozencem.

Mark totiž prodává opulentní sídlo nedaleko Manhattanu, které vyjde v přepočtu na více než čtvrt miliardy korun. Skvostná vila byla postavena v roce 1905 a mladý Bezos na ní provedl rozsáhlou rekonstrukci, takže nyní je zařízena velmi moderně v takzvaném nadčasovém designu. Uvnitř najdeme šest ložnic, čtyři koupelny a čtyři další pokoje.

Kromě hlavního domu se však na pozemku nachází také plně vybavený domek pro hosty, v němž nechybí ani kuchyně nebo šatna. Zahrada se pyšní obrovským vyhřívaným bazénem, který má dokonce tobogán, kromě něj má nemovitost také vlastní lázně a kamenné ohniště.

 

gurke ( 13. června 2020 09:01 )

Ten barák by se měl prodat a peníze by měli dostat Afroameričani.

tradesman ( 13. června 2020 08:37 )

A k čemu ti to všechno je,nahý si na svět přišel a nahý z něj odejdeš.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud