Řekl jí, že je stará: Realitní Barbie od té doby utratila statisíce za plastické operace

Autor: DH - 
22. února 2020
14:31

Jo Ann Munzová (54) žila se svým přítelem přes rok, než jí řekl, že je zasnoubený a pak ji vpálil, že vypadá staře. Rozjelo to kolotoč operací a hubnutí. Teď vypadá takhle!

 

Realitní makléřka, Jo Ann Munzová (54) z Las Vegas žila v šťastném vztahu 18 měsíců a neměla důvod se domnívat, že je něco v nepořádku do doby, než zjistila, že její partner byl zasnouben s někým jiným.

Nakonec došlo všechno až do bodu, kdy se Jo Ann dostala do křížku jak s partnerem, tak s jeho snoubenkou. Během konfrontace ji pak její milovaný i jeho snoubenka označili za „starou“.

S Jo Ann to neskutečně zamávalo. Přestala chodit na veřejnost, zhubla podle svých slov deset kilogramů. Navíc se u ní dostavily silné deprese, které jí začaly znemožňovat její práci realitní makléřky. 

Aby si zvedla sebevědomí, začala Jo Ann tvrdě dřít, cvičit a jinak jíst. Nakonec se rozhodlla, že podstoupí několik operací, které ji kosmeticky i esteticky upravily. Dohromady za ně utratila 216 tisíc korun. Se svým vzhledem je ale nadmíru spokojená. Ostatně, přesvěčte se sami. 

 

Ladic_pijan ( 23. února 2020 07:49 )

Moje řeč, vypadá jak stará ***. Spodek bude mít stejně vytahaný že bych si připadal jak okurka v 5litrové flašce... kozy budou v hubě studit... no na opichani ok, ale na doma ne e

radi ( 22. února 2020 19:23 )

Vyzila slachovita nesoudna baba. Misto tech melounu si mela priplatit a nechat si neco udelat s tim xichtem. Vypada jak pornostar v duchodu. Fuj.

naidka ( 22. února 2020 18:39 )

Řekl jí, že je stará a ona se nechala udělat ještě starší.

dajka123 ( 22. února 2020 17:13 )

Min , každá 2, šedesátnice nemá tak pomačkaný dekolt a krk jako tady ta nádhera . Jen blběna zaplatí fušerovi za takové "vylepšení". 🤭

dajka123 ( 22. února 2020 17:07 )

Na obr.č.8 je před zákrokem nebo po? Protože vypadá přinejmenším na 70, zřejmě zapomněla tu fotku vyretušovat, otřesná stařena. 😱

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud