Pondělí 4. prosince 2023
Svátek slaví Barbora, zítra Jitka
Oblačno -4°C

Horor ženicha při rozlučce v Praze: Nevěsta si na čtyřikrát zlomila nohu! Amputace byla otázkou minut

Autor: DH - 
8. srpna 2019
12:06

Britka Lula O'Neinsová (24), její sestra, svědkyně a družičky si vyrazily na rozlučku se svobodou. Ta pro nevěstu ale skončila pekelným zraněním. Žena upadla a na 4 místech si zlomila nohu. Její nastávající mezitím „pařil“ s kamarády v ulicích Prahy. Čekalo ho ale šokující vystřízlivění.

Parta kamarádek si pro rozlučku se svobodou vybrala dvě rekreační chaty s vířivkami a saunou. Naplánovaly překrásný víkend, na který Lula O´Neinsová neměla nikdy zapomenout. To se sice nakonec doopravdy stalo, žena ale nebude na zmíněný víkend rozhodně vzpomínat v dobrém.

„Holky naplánovaly pořádně zábavný výlet. Měl to být relax. Pily jsme a užívaly si večer. Pak jsem ale z ničeho nic upadla a už se nepostavila. Ta bolest byla šílená,“ popsala událost sama Lula pro portál Daily Mail. Následky zakopnutí a pádu byly hrozivé. Když se podívala na nohu, udělalo se jí špatně od žaludku. Kotník byl otočený mimo osu a dívka si na čtyřech místech zlomila holeň a lýtkovou kost.

Budoucí nevěstě naštěstí pomohly její družičky, které přitom neměly žádný kurz první pomoci. Klíčovou roli v příběhu sehrála její sestra a družička Gabrielle. Nohu jí po konzultaci se sestřičkou narovnaly do správné polohy a zavolaly záchranáře. Než dorazila sanitka, trvalo to neuvěřitelných 6 hodin. Lula byla v šoku.

Lékaři nakonec dorazili a nohu se jim podařilo zachránit. Vše ale především díky skvělé reakci kamarádek. „Doktor mi řekl, že kdyby holky tu nohu nedaly do správné polohy, v nemocnici by mi ji po takové době museli amputovat,“ přiznala Lula.

„Můj snoubenec Alex, byl mimo Anglii - v Praze. Taky on měl rozlučku se svými kamarády. Varovala jsem ho, aby se nenechal zavřít nebo si něco nezlomil. No a nakonec se to stalo mně,“ řekla dnes už pobaveně nevěsta, která nakonec po dvou měsících stanula před oltářem a řekla svému snoubenci „ano“. Na jedné noze měla lodičku, na druhé chodící sádru. Nohu jí drželo pohromadě několik šroubů, ale to jí vůbec nevadí. „Jsem ráda, že jsem tu dnes mohla stát na obou nohách,“ uzavřela žena po obřadu.

spania ( 9. srpna 2019 11:59 )

Hrozné,ale jak je možné,že doktoři dorazili až po 6 hodinách...?Asi buďme rádi za naše zdravotnictví.Jinak ty holky se už neumí tvářit normálně,každá nafouklou hubu, našpulená,to je děs.

starymlok ( 8. srpna 2019 22:56 )

Stejná slepice jako ty na diskusi

santamonica ( 8. srpna 2019 22:14 )

Tak nevim. Na ctyrikrat zlomenou nohu, v bolestne agonii, na pokraji amputace, ale klidne si dela selfie ty zlomeniny.
A jako zena, nechapu ty nekonecne kaceni zobaky a spuleni huby do telefonu. Nekdo, nekdy rekl, ze je to sexy, a ovce se okamzite zacaly spulit jako o zavod.

Silvia27 ( 8. srpna 2019 22:06 )

hanka666 ( 8. srpna 2019 21:21 )

Něco o angličankách vím....sebestředné tlusté krávy, které by se se svými tlustými stehny a zadky chtěly vecpat do velikosti 38.Umělé řasy, zmalované jako truhly a ožralé, poblité, potetované a sjeté vším co se dá.. Opravdu strašné nány.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud