Příšerné video jen pro otrlé: Gymnastka si při špatném dopadu přerazila obě nohy! Kariéra pro ni skončila

Autor: ital - 
8. dubna 2019
11:46

Při gymnastické soutěži na vysoké škole Auburn University v americkém státě Alabama utrpěla nadějná gymnastka vážný úraz. Samantha Ceriová prováděla při cvičení prostných dvojité salto vpřed, které plně nedotočila a narazila do podlahy takovou silou, že si zlomila obě nohy kousek pod koleny. Z tělocvičny ji za obrovského potlesku diváků museli odnést na nosítkách.

Při páteční soutěži na univerzitě ve městě Auburn předváděla zkušená gymnastická seniorka Samantha Ceriová sestavu v prostných. V ní měla zařazený prvek – dvojité salto vpřed – který se jí ovšem nepovedl úplně dotočit. Přestože měla pod sebou žíněnku, náraz nohou do podlahy byl natolik prudký, že to mělo pro sportovkyni katastrofální následky.

„Myslím, že je asi zraněná,“ poznamenal jeden ze soutěžních komentátorů, když jí přispěchali na pomoc lékaři. „Vypadalo to, jako by její kotník narazil velmi nešikovně. Očividně trpí bolestí,“ doplnil. Její zranění se však nakonec ukázala být mnohem vážnější. Ceriová si údajně vykloubila obě kolena a rovněž si zlomila obě nohy. Z haly ji museli odvést na nosítkách s vakuovými dlahami na obou dolních končetinách. Dav diváků jí ovšem věnoval bouřlivé ovace. „Byl to velmi nepříjemný pohled,“ popsal médiím její trenér a kouč Jeff Graba.

Samantha později napsala na svůj Instagram, že páteční soutěž byla její poslední noc coby gymnastky. „Po 18 letech pověsím své řemínky na hřebík a křídu nechám ležet. Nemohu více hrdá na to, jakou osobu ze mne gymnastika udělala. Naučila mě tvrdé práci, pokoře, čestnosti a oddanosti,“ napsala na sociální sítě.

„Možná že to neskončilo úplně podle mých představ, ale v životě se nic nedaří podle plánů,“ dodala gymnastka, která plánuje v červnu v Alabamě svatbu a chce se přesunout do Seattlu a začít pracovat pro společnost Boeing.

pjotri ( 9. dubna 2019 09:26 )

Super argument, hihihi! Takovej hooodne konkretni, zrejme podle hesla "podle sebe soudim tebe". Mne by treba zajimalo, co jsem napsal blbe. To video je super a i za ostatnimi tvrzenimi si stojim. Hezkej den a uklidni se.

pajato73 ( 9. dubna 2019 07:41 )

ty ses takovej vul....

pjotri ( 9. dubna 2019 01:24 )

Rad bych poznamenal, ze pokud je nekdo "zkušená gymnastická seniorka", pak neni urcite NADEJNA, a to nejspis proto, ze jako seniorka uz ma to nejlepsi za sebou. Nadejnou muze byt holka, rekneme, kolem 12 let, ktera ma karieru pred sebou. Ale pokud nekdo zacne, napr., v sesti letech a po 18 lete kariere je mu 24 let, pak uz od nej skutecne nelze nic cekat. Takze ona nebyla NADEJNA. Krome toho se jednalo o soutez na nejake regionalni vysoke skole, tedy zadne narodni mistrovstvi, nebo ME, ci MS. Podle jmena ji neznam vubec, z cehoz lze usuzovat, ze se tato NADEJNA seniorka nikdy niceho vyznamnyho nezucastnila a jedina jeji NADEJE spocivala v tom, ze se dozije ve zdravi svatby a konce ne prilis uspesne kariery. No, nepovedlo se. Ale to video je super, i s tim zpomalenim.

222email222 ( 8. dubna 2019 15:04 )

Botox naprosto souhlasím

Botox44 ( 8. dubna 2019 13:17 )

Ty tvoje

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud