Baba Vanga přelstila smrt: Ve 12 přišla o zrak. Přesto viděla víc než ostatní

Autor: ital - 
18. 12. 2018
10:20

Věštkyně Vangelia Pandeva Dimitrova se narodila roku 1911 v Makedonii. Zázrakem přežila bouři, při které ztratila zrak. To jí ovšem dalo věštecké schopnosti. Díky nim proslula po celém světě. Pro radu si k ní chodili politici i další známé osobnosti. Před svou smrtí lidstvu zanechala řadu děsivých proroctví. Mnohá z nich se podle jejích zastánců vyplnila. Jiná hovoří o tom, co děsivého nás ještě v budoucnu čeká.

Když se Vangelia Dimitrova narodila, kvůli zdravotním komplikacím způsobeným předčasným porodem téměř zemřela. Podařilo se jí přežít, ale od dětství se potýkala s řadou dalších útrap. Zemřela jí matka a otec odešel do války. Do jejích sedmi let se o ni starali rodinní přátelé. Poté se její otec vrátil a znovu se oženil.

Ve 12 letech ji však zasáhla tragédie, která ji připravila o zrak. Došlo k tomu, když si hrála se svými bratranci a sestřenicemi venku. Náhle se přihnala silná bouře. Ta Vangelii vynesla do vzduchu a odhodila ji do nedalekého pole. Vážná zranění, která za bouře utrpěla, ji připravila o nejcennější lidský smysl.

Ani po třech operacích se nepodařilo zachránit dívence zrak. Proto ji otec poslal do školy pro nevidomé. Později si začala uvědomovat svůj dar. Viděla neobvyklé věci ve snech, slyšela hlasy, mluvila s mrtvými a rostlinami. V osmnácti letech dostala zánět pohrudnice a doktoři předpovídali, že zemře. Opět ale přežila. Její vize pokračovaly a lidé se o nich doslechli.

Budoucí události Vanga předpovídala s obrovskou přesností, a dokonce před svou smrtí v roce 1996 zanechala děsivá proroctví pro budoucí generace. V poslední rozhovoru sdělila světu dojemnou zprávu: „Nehněvejte se na sebe navzájem, protože jste všichni mé děti.“

Vizionářka, která údajně předpověděla brexit, útok na dvojčata i vzestup Islámského státu, sdělila i datum, kdy má podle ní přijít konec světa. Jedná se o rok 5079. V roce 2019 má nastat několik přírodních katastrof jako například pád meteoritu do Ruska nebo obří tsunami v Asii. Kromě toho mají podle ní čelit těžkým situacím i prezidenti dvou největších světových mocností, Vladimir Putin a Donald Trump.

Vanga také upozornila na to, že Rusko v čele s Putinem převezme vládu nad celým světem. „Všechno roztaje jako z ledu, jen jedno zůstane nedotčené – Vladimirova sláva, sláva Ruska. Příliš mnoho bude obětováno. Nikdo nezastaví Rusko. Všechno se mu odklidí z cesty. Rusko bude vládnout světu,“ zněla její slova.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa