Hasičky z Libědic nafotily sexy kalendář: Peníze z prodeje chtějí dát nemocnému Toníkovi z Jirkova

Autor: dce - 
6. 12. 2018
18:35

Pořádně žhavý kalendář nafotila parta hasiček z Chomutovska. Podobně jako u některých jejich mužských kolegů za tím ale nestojí narcismus ale snaha pomoci někomu v tíživé životní situaci. V případě hasiček z Libědic je cílem vybrat prodejem kalendáře dost peněz, aby zaplatily výcvik asistenčního psa pro Toníka (4), který trpí dětskou mozkovou obrnou.

Hasičky z Libědic o sobě už párkrát daly vědět na soutěžích, kde mezi desítkami mužů doslova vyčnívaly. Tentokrát se rozhodly tuto jedinečnost využít ve prospěch někoho dalšího. Šestice dam nafotila kalendář, jehož výtěžek má jít na pomoc čtyřletému Toníkovi z Jirkova. Ten trpí dětskou mozkovou obrnou a respiračním onemocněním.

„Nápad, že nafotíme kalendář, vznikl, když jsme s holkami začaly jezdit na závody v požárním sportu. Vzbudily jsme docela pozornost, protože jsme si namalovaly pusy a vystajlovaly se,“ řekla Deníku se smíchem členka sboru Kristýna Patrasová. „Přišla i nějaká kritika, ale chlapům se to líbilo, tak jsme si řekly, že bychom to mohly využít pro dobrou věc,“ dodala.

Kalendářů se zatím prodalo přes 200 a vydělaly přes 65 tisíc korun. Peníze budou využity na zaplacení výcviku canisterapeutického a asistenčního psa pro malého chlapce. Rodina už pejska - černého labradora Rockyho - má doma. „Vždy předáváme psa, jakmile je připravený, i když se nepodaří sehnat všechny peníze. Část tedy hradíme ze svého,“ vysvětlila místopředsedkyně spolku Jaroslava Polacseková.

Pejsek Toníkovi umí sundat čepici, stáhnout punčocháče i mikinu. Mamince podává věci, které upadnou, ale umí přinést i plenky nebo bryndák. Největší podporou je ale pro chlapce ve chvíli, kdy má Toník křeče. „Rocky se s ním mazlí. Pomáhá to, aby se svaly uvolnily,“ popsala maminka Kateřina.


Kalendáře si můžete koupit v kanceláři Allianz na nám. 1. máje v Chomutově a na Mírovém náměstí v Kadani. Objednat si ho můžete i pomocí facebookových stránek nebo přímo u jedné z hasiček Kateřiny Patrasové 725 240 588.

Doporučujeme
petrw ( 6. prosince 2018 20:57 )

skoda každý koruny ...chlapi to jsou HASICI a nepotrebuji se predvadet!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa