Sobota 24. února 2024
Svátek slaví Matěj, zítra Liliana
Zataženo, déšť 8°C

Matka 193x zvítězila v televizní soutěži! Odnesla si 5 milionů Kč

Marie-Christine pokořila rekord.
Marie-Christine pokořila rekord.  (Autor: Reprofoto)
Autor: ital - 
12. listopadu 2018
17:02

Matka dvou dětí Marie-Christine (48) pokořila světový rekord. Od dubna strávila mnoho dní jako účastnice televizního kvízu. V pátek si odnesla svou 193. výhru. Její série vítězství překonala rekord, který držel jiný Francouz Christian Quesada.

Matka dvou dětí navštěvovala od dubna téměř každý den soutěž ve francouzském televizním kvízu „Každý chce získat jejich místo“, odkud si odnesla neuvěřitelných 193 výher. Tím pokořila světový rekord, jejž držel rovněž Francouz Christian Quesada, který měl o jednu výhru méně, tedy 192.

Díky tomu, že soutěž, jíž se účastnil on, vysílala soukromá televizní stanice, získal mnohem vyšší výhru. Quesada vyhrál přes 20 milionů Kč, zatímco Marie okolo 5 milionů. Sama však říká, že peníze pro ni nejsou prioritou. „Zpočátku byl můj hlavní cíl užít si soutěž. Dnes jsem ráda, že jsem mohla ukázat, že i žena může být první. Ve společnosti se totiž neuznávají naše skutečné hodnoty,“ řekla Marie.

Na otázku, co bude dělat, když už není v soutěži, odpověděla: „Vrátím se k svému běžnému životu a lidé budou šťastní, že neuvidí můj obličej. Ale netěším se na to.“ Svou výhru prý využije na splacení hypotéky a na vzdělání svých dětí.

Svůj úspěch v show, kterou sleduje 1,69 milionu Francouzů, vysvětlila: „Od malička čtu. Můj otec byl vzdělaný pracovník, měli jsme doma plno knih.“ Sama vítězka studovala literaturu, angličtinu a management.

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

Lisa Williams ( 12. listopadu 2018 17:28 )

Chceš najít si ženu na jednu noc? Vítejte na ==> www.3xDate.top

Zobrazit celou diskusi