Známá blonďatá moderátorka masakruje zvířata po desítkách! Je zvrhlá, zuří odpůrci

25. října 2018
09:25

Americká televizní moderátorka Larysa Switlyková vyvolala značné pohoršení kvůli tomu, že pózuje se zvířaty ulovenými ve Skotsku a v jiných oblastech. Ona sama tvrdí, že jen propaguje lov, ale její odpůrci považují její krutý koníček za zvrhlost.

Mrtvá těla jelenů, králíků i bizonů lze nalézt na instagramovém účtu mladé americké moderátorky. Žena je loví sama a používá k tomu široké spektrum zbraní od loveckých kulovnic s teleskopickým hledím až po moderní luky. 

Na svých fotografiích pózuje v maskovacím oblečení, vedle své kořisti, z níž si často odnese jen trofej. Jiné fotografie ji zobrazují v typické pozici odstřelovače u její zbraně, případně při mazlení s mrtvými tvory.

Fotografie vyvolaly odpor nejen ve Skotsku, kde je lov jelenů v období od července do října legální, pokud s ním souhlasí majitel pozemku. Divoké ovce se žádné ochraně netěší, stejně jako další tvorové, které Larysa loví po celém světě.

„Neber si to prosím nijak zle, ale jsi nechutná a zvrhlá,“ napsala v jednom z komentářů jedna z žen, které fotografie viděly. Mezi odpůrci krvelačné televizní hvězdičky se však najdou i blízcí slavných, jako je Judy Murray, matka tenisty Andy Murrayho.

„Tohle že je unikátní lov? Je to nechutné, zastavte to, “ napsala. Moderátorka ale tvrdí, že ve své televizní show provozuje osvětu na téma lovu a že v sobě našla skutečnou vášeň pro všechny jeho podoby.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Mirek-Kalousek ( 25. října 2018 19:10 )

Nech se raději pořádně přemr.dat od svýho starýho, aby pořád nemusel chodit za sousedkou.

Mirek-Kalousek ( 25. října 2018 19:07 )

To je zase tahle zamindrákovaná kráva? Přeju ji z celého srdce, aby ji nosorožec svým rohem utrhnul kozy a slon chobotem rozerval khundu.

sores ( 25. října 2018 15:33 )

Také jí přejí smrt od zvířete které neustále zabíjí a má z toho ještě dobrý pocit!!! Č.ub.k.a nenasytná

dragomira ( 25. října 2018 15:24 )

Ze srdce té č u b c e přeju aby ji nabodnul na roh nosorožec, vrahyne!

padouch236 ( 25. října 2018 14:10 )

***...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud