Ve Zdibech se toulá vlk! Ovčák Piškot utekl ze zahrady, majitelka nabízí odměnu

Autor: DH - 
11. října 2018
14:00

Na sociální síti Facebook se objevilo upozornění, které varuje před útěkem vlka! Československý vlčák Piškot tak totiž skutečně vypadá. Pes utekl paničce ze zahrady. Za jeho nalezení nabízí tučnou odměnu.

Ve Zdibech se toulá vlk. Teda "skorovlk" - československý vlčák Piškot utekl majitelce ze zahrady. „Lidičky, mám na všechny majitele jakovlků prosbu. 4. 10 ve večerních hodinách utekl ze zahrady v Praze Zdiby Piškot,“ napsala uživatelka Alissea na veřejnou skupinu Jakovlci Praha na Facebooku. Už týden tak po pejskovi pátrají a zatím bohužel marně.

Za nalezení osmnácti měsíčního domácího mazlíčka je nabídnutá tučná odměna ve výši 10 tisíc korun. Piškot je prý velmi mírumilovný, neagresivní a dobře prý vychází i s ostatními pejsky.

Pes byl ve středu viděn v Klecánkách. Kamarádi a dobrovolníci po něm pátrají v blízkém a dalekém okolí a pokoušejí se ho nalákat na pach háravé feny. Pomoci jim můžete i vy. 

Takže pokud jste v posledních dnech v Praze viděli vlka, nejspíš to nebyla halucinace…

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Monikay ( 11. října 2018 14:40 )

to je teda jméno, ale aspoň ukazuje že je to mazlík

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud