Čtvrtek 22. února 2024
Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk
Oblačno, déšť 9°C

Orgie a výchova dětí: Swingers manželé popsali svůj život

Autor: shp - 
10. října 2018
12:35

Jsou spolu devět let, z toho šest jako manželé. Milují se, ale v intimním životě se nijak neomezují. Právě naopak, Američané Holli a Michael Bellovi si dopřávají sex s dalšími lidmi. Jsou to totiž swingeři a o svém stylu života se vůbec nebojí hovořit.

Holli byla vychovávána v mormonské rodině. S nápadem, že by mohla v posteli okusit i další muže, přišel sám Michael. Než potkal svou vyvolenou, žil životem swingera již po dvě dekády.

Holli souhlasila a nelituje. Společně navštěvují soukromé swingers party v honosných domech a luxusních sídlech. Svůj vztah popisují jako nemonogamní po vzájemné dohodě.

Rádi si dopřávají výměnu partnerů a orgie. Ale pokud jim to začne dělat doma neplechu, klidně a rádi se vrátí k tradičnímu sexu. Oba mají děti z předchozích vztahů. Ty ale o jejich dovádění neví.

Říkáme jim věci vhodné pro jejich věk,“ řekla Holli v pořadu Morning Show. „Nedávno se nás dcera zeptala: Co je to swinger?,“ pokračovala a Michael dodal: „Nezeptala se ale: Jsi swinger?

Je jí 13 a stejně jako monogamní páry neříkají dětem pokaždé, co dělají, neděláme to ani my,“ uzavřela Holli. Vnadná brunetka o životě swingerů vede dokonce vlastní internetové vysílání a rozhodně se nestydí.

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

pekaaaros ( 10. října 2018 13:37 )

haháá a teď se o nich píše i v nějakým Česku. Takže se o nich stopro píše i v jejich domovině. Takže když si tam ten článek otevře pár stovek lidí, tak je velká pravděpodobnost, že si o nich začnou šuškat i lidé v jejich okolí a to už je jen krůček k tomu, aby se jejich dětí na školní chodbě nějakej spolužák nezeptal "Vaši š.kaj s každým jo?" joo, děti to neví. naivní představa. se vsázím, že to dobře ví, ale dělaj že nic.

Zobrazit celou diskusi