Poprask v Bengálském zálivu: Čech Lukáš si vzal Indku a stal se hvězdou mezinárodní televize!

Autor: Michaela Kalkusová, Jana Ulrichová - 
25. 9. 2018
05:26

„Cože, naši dívku si bere Čech?“ Tak se divili lidé v indickém Cuddalore, kde Lukáš Rosenkranc (41) z Ústí nad Labem pojal za ženu Saarulathu (30). Pro místní to byla taková rarita, že se z novomanželů staly celebrity!

Láska hory přenáší. V případě Lukáše a Saarulathy Rosenkrancových to platí dvojnásob. Technik ze severu Čech svou vyvolenou z města na pobřeží Bengálského zálivu poznal přes internet, kde si nejprve dopisovali. V roce 2015 se poprvé spojili přes Skype a už v říjnu téhož roku se navštívili.

Bylo to mnohem lepší než přes Skype, provedla jsem ho po okolí a velmi dobře jsme si rozuměli,“ pověděla Ústeckému deníku Saarulatha, která se nakonec za Lukášem přestěhovala do 7300 kilometrů vzdáleného Ústí nad Labem a začala tu učit angličtinu.

Přes noc slavní

Pár se nejprve vzal v Česku, letos v srpnu pak šťastní milenci odcestovali do Indie, aby veselka proběhla i tam. A způsobili tím pořádný rozruch! V Indii totiž není obvyklé, aby si tamní žena brala Evropana.

Stalo se to zničehonic, měli jsme obřad v chrámu, a najednou se všude objevili reportéři a fotografové,“ vylíčil Lukáš svůj šok. Psalo se o nich v místních novinách, a dostali se dokonce i do vysílání celostátní televize News7, která je obdobou naší ČT24.

A jejich nově nabytá sláva jim pomohla i při problémech v hotelu, kde si chtěli pronajmout pokoj, ale neměli doklady. „Z legrace jsem ženě řekl, aby se recepčního zeptala, jestli kouká na televizi nebo čte noviny, a on mě opravdu poznal, a s pokojem jsme tak neměli vůbec problém,“ řekl Ústeckému deníku Rosenkranc.

Svatba až tři dny!

Vzít dva svědky a během pár minut mít na radnici obřad odbytý? To se v Indii nenosí! Ty nejhonosnější obřady tam trvají až tři dny a sejde se na nich i 500 hostů. Svatba Lukáše a Saarulathy sice patřila mezi ty menší, trvala »jenom« jeden den, i tak se na ní ale sešlo 25 hostů z nejbližší rodiny.

Víte, že?

V Indii platí prohibice, která se v posledních letech ještě zpřísňuje. A tak i tato svatba proběhla »nasucho«.

Video Veterán druhé světové války doprovodil svou vnučku k oltáři. Dva dny nato zemřel. - www.youtube.com/Rumble Viral

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

a-z- ( 25. září 2018 19:28 )

Kdo n e š u k a l cikánku, není chlap!

tomik007 ( 25. září 2018 16:30 )

Čech Lukáš nemusel cestovat tak daleko. V Maticzni ulici je takovychto indianek vic nez dost.

paroubkuvkyj ( 25. září 2018 16:21 )

šuka-t cik-ánku to bych snad ještě překouslo ale šu-kat tlustou škaredou cikánku to teda ne

paroubkuvkyj ( 25. září 2018 16:16 )

jedním slovem-zoufalec

an.manchester ( 25. září 2018 12:34 )

 Indie-29 statecku kazdy ma rozdilne obleceni i rec, spolecna rec je Hindu, rozdilnou je casto i vira a zvyky- kasty- je zajimave, ze rodina dovolila at si dcera vezme cecha..a on si ji privezl? Tak to je legrace- zas muze ucit anglictinu...uzivi se...

Zobrazit celou diskusi
Další videa