Nejhorší rodič roku: Tyhle záběry vyděsí každou matku i otce

 • Autor: DH - 
  18. 9. 2018
  11:12

  V této galerii vám ukážeme, jak špatně si může člověk v roli rodiče vést. Mnohdy se nad fotografiemi člověk musí pozastavit. Prohlédněte si naši galerii a sami rozhodněte, kdo si zasluhuje titul: Ten nejhorší rodič.

 • 1.Rodič s maskou

  Pohled na tuhle fotografii je strašný. Tatínkovi dítěte to asi přijde vtipné, ale výraz miminka jasně naznačuje, co si o povedeném „fórku“ svého nezodpovědného otce asi myslí. 

  Nejhorší rodiče

 • 2.Miminko mezi zombie

  Dokážete si představit, jak se asi malé děťátko musí cítit, když se rozhlédne a vidí kolem sebe figuríny nemrtvých zombie dětí? My také ne a jen těžko si z toho neviňátko odnese nějaké krásné vzpomínky na dětství. Ba naopak.

  Nejhorší rodiče

 • 3.Tahle máma by se měla jít

  Uraženě si sedí na dětském hřišti a její dítě mezitím ryje pusou v zemi. Je jí jedno, že třeba upadlo. Ignorace téhle „matky“ snad nemůže být markantnější.

  Nejhorší rodiče

 • 4.Dítě jako batoh

  Tatínek, kterého vidíte na fotografii, si asi ani neuvědomuje, jak moc nebezpečné je jeho počínání. Nechceme radši ani domýšlet, co by se stalo, kdyby mu dítě vypadlo na silnici mezi projíždějící automobily.

  Nejhorší rodiče

 • 5.Narozeninový dort za trest

  Tahle fotografii snad ani nepotřebuje nějaký komentář. Co chtěl autor tímhle činem říci, snad nechápe nikdo. Žena, pravděpodobně matka, stojící opodál se všemu jen směje. 

  Nejhorší rodiče

 • 6.Miminko s páskou

  Maminka asi při konverzaci s dotyčným mužem zapomněla, že má v kočárku své dítě. 

  Nejhorší rodiče

 • 7.Mé dítě na zemi? Radši Instagram

  Jaká je adekvátní reakce na to, když upadne vaše dítě? Podle dotyčného pána asi zkontrolovat Facebook. Možná i Instagram.

  Nejhorší rodiče

 • 8.Dítě z baru

  Mamince na téhle fotce asi krachlo hlídání. Bohužel ji nenapadlo nic lepšího, než dítě vzít s sebou do práce. To by se ještě dalo pochopit. Bohužel maminka pracuje za barem.

  Nejhorší rodiče

 • 9.Instantní trauma

  Jak zaručeně traumatizovat malé dítě na hodně dlouhou dobu? Zkuste ho posadit na mokré studené molo mezi několik mrtvých ryb. Nejlepší samozřejmě bude, když budou pořádně smrdět, budou mít velkou tlamu a na sobě čerstvou krev. Nad tímhle opravdu zůstává rozum stát. 

  Nejhorší rodiče

 • 10.Táta s mobilem v akci vol. 2

  A máme tady další případ taťuldy, který si místo dítěte hledí víc telefonu. Myslíte, že místo pomoci svému potomkovi hraje radši Angry Birds nebo Snake?

  Nejhorší rodiče

 • 11.Děti na korbě náklaďáku

  Je podle vás v pořádku vozit své dvě malé děti na korbě pick-upu? No, rozhodně tatínek dostává pochvalu za to, že k nim posadil na korbu i maminku. 

  Nejhorší rodiče

sores ( 18. září 2018 15:15 )

Jsou to ho.va.da, dát jim vysokou pokutu!!! Chudáci děti takto debilně je děsit!!!Co jiného se dá od chlapa čekat,že.

janinax ( 18. září 2018 13:40 )

Tihle lidi nejsou ani rodiči Ale bezmozci

dzentlman ( 18. září 2018 13:10 )

Náhodou je to pr.del.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud