Cirkusáci se zbláznili? V Kutné Hoře vzali slona do myčky

Autor: ryc - 
10. 5. 2018
21:09

Šok zažili řidiči v Kutné Hoře. V myčce vedle aut zaparkovali cirkusáci slona. A pořádně ho umyli!

Pohled na chobotnatce pokrytého pěnou řadu lidí vyděsil. Domnívali se, že drhnout slona saponátem na auta, není právě dobrý nápad. Cirkus si však za svým postupem stojí.

„Náš chovatel vyzkoušel na vlastní kůži, jestli není šampon dráždivý. A když po několika minutách viděl, že mu šampon nic nedělal, neviděl důvod, proč by se slon nemohl umýt v místní myčce,“ prohlásil pro televizi Prima manažer cirkusu Matěj Břešťák.

Slona kontrolovali i pracovníci veterinární správy. Konstatovali, že je v pořádku, nemá podrážděné oči, ani ústa. Přesto slíbili, že budou další péči o chobotnatce sledovat.

Doporučujeme
dobraduse ( 11. května 2018 08:30 )

Na Cejlonu mají obrovskou zahradu pro přestárlé slony nebo pro mladé slony, kteří by v přírodě vůbec nepřežili bez lidské pomoci. Ošetřovatelé je takto myjí také a mám zachyceno na fotografiích, jaké to slonům činí blaho. Oni milují se takto koupat. Jsou neskutečně šťastní. A ti ošetřovatelé také nemají vysoké školy. Prostě vědí, co slonům dělá dobře. Když vůbec nevíte o této proceduře nic, tak raději mlčte.

hejpockej ( 11. května 2018 07:34 )

no na co mame veterinarni spravu? Ty jen "neco malo" udelaji az kdyz je lidi vyburcujou, ze musi, jinak je to nezajima. Na co je platime z dani? Ze se valeji a delaji houuno?

hejpockej ( 11. května 2018 07:30 )

no kdyz nase vlada a ministerstvo na ochranu zvirat, ty to neresi, co by taky, ze? z tohodle jim nekapne.

hejpockej ( 11. května 2018 07:27 )

tak zvire je na urovni auta, to jsi ale magor. To ty jsi pak na urovni houna.

hejpockej ( 11. května 2018 07:24 )

nejsmutnejsi je, ze tyhle cikusaci maji IQ na urovni opice, vetsinou nemaji ani zakladku. Zadny vzdelani, co se tyce pece o zvirata. Kdejakej magor muze pracovat v cirkuse, vetsinou svetsky. Chudaci zvirata.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa