Sobota 15. května 2021
Svátek slaví Žofie, zítra Přemysl
Oblačno, déšť 16°C

Mladík (19) se oženil s babičkou (73): Je to skvělá milenka! říká o své ženě

Autor: csk - 
19. dubna 2018
11:18

Prý to byla láska na první pohled. Gary Hardwick a Almeda Errell tvoří šťastný pár už dva roky. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby je od sebe nedělilo 53 let! 

Gary (19) by mohl být její vnuk, mladík si však Almedu (73) vybral jako svou vyvolenou a už jsou spolu dva roky. Neobvyklý pár se seznámil na pohřbu Almedina pětačtyřicetiletého syna Roberta. 

Tehdy sedmnáctiletý Gary se zrovna rozešel s jinou starší ženou (77) a podle svých slov ihned věděl, že potkal tu pravou. Mladík na to šel opravdu hopem. Už za šest dní měli svatbu. Ale co na to rodiny? Almedina vnoučata se musela vyrovnat s tím, že jejich novým dědečkem je jejich vrstevník. „Dědečku jsem mu řekl jen jednou, když jsem byl opilý.“ sdělil´o tři roky starší Aaron. Příbuzenstvo se s tím ale nakonec smířilo.

Garyho prý vždy přitahovaly starší ženy a o mladší neměl zájem. „Na Almedě se mě zaujaly její nádherné oči a navíc je s ní pořád legrace, je strašně zábavná.“ Svatební noc prý byla úžasná: „Bylo mezi námi takové zvláštní spojení, je úžasná milenka. Když někoho milujete, věk je jen číslo.“ řekl Gary nadšeně.

VIDEO: Váží skoro 350 kilogramů a přeje si být největší ženou světa. Její snoubenec ji v tom podoruje.

Video Váží skoro 350 kilogramů a přeje si být největší ženou světa. Její snoubenec ji v tom podoruje - Lad Bible

anka ( 19. dubna 2018 22:46 )

Nac se k tomu tak hnusne vyjadrovat? Dva lidi se maji radi, je jim spolu hezky. Je to jejich vec, a ja jim to preji.

hafblaf ( 19. dubna 2018 20:19 )

Možná ho oslepilo její konto.

kuromrd ( 19. dubna 2018 20:14 )

soucasny pametnik ( 19. dubna 2018 18:59 )

Je to sice uchylna prasarna , ale porad je to on a ona . Neco jako ten Slovacek a ta jeho konkubina , tam je asi take takovy rozdil. Rika se tomu gerontofilie , predstupen nekrofilie . Mezistupen jsou pak prachy . Ovsem vrchol je dnes snad 80 lety ( pokud jeste dejcha ) , anglicky farar prase , ktery si vzal 24 leteho " manzela " , Rumuna mimochodem. Co mel v Anglii , to strelil a s timhle objevem se odstehoval do Bucuresti a tam jim koupil byt. " Manzel " se ale nechoval jako manzel a po case prasackyho dedka z bytu vykopl. Uchyl se vratil s holou ***i do Anglie a zije , ne bo zil , skoda ho tedy rozhodne nebude , z daru pratel . Dobytek. Pri cteni tehle zpravy , uz nevim kde , nejake anglicke noviny , jsem se malem pozvaracel , dokonce poblil .

majojo ( 19. dubna 2018 18:51 )

No zaplaťpámbu, že se tohle snad rozmnožovat nedokáže.

Zobrazit celou diskusi
Další videa