Mořský panic cáká velkým ocasem a píchá trojzubcem. Jsi gay, smějí se mu

Autor: shp - 
10. 4. 2018
19:44

Odmalička byl fascinován mořskými pannami, proto se stal jednou z nich. Tedy tak trochu. Douglas Borges (24) z brazilského Rio de Janeira se proměnil v mořského panice. Má velký barevný ocas, kterým rád cáká, a kdyby ho chtěl někdo napadnout, píchne ho trojzubcem.

Od doby, kdy jsem byl malý devítiletý kluk, fascinovaly mě příběhy a obrázky mořských panen. Je úžasné vidět krásnou ženu s dlouhými vlasy, jak brázdí oceány a je silná a soběstačná. Je napůl ryba a napůl žena, jak úžasné to je!“ řekl Douglas Daily Mailu.

Opravdu věřím, že mořské panny a mořští panicové existují. Už od dob, kdy jsem byl kluk, jsem si vyráběl ocas z dek nebo ručníků,“ vzpomíná Douglas na své dětství. Od roku 2016 si vyrábí profesionální ocasy sám. Přiznává však, že je kvůli své zálibě terčem posměchu a diskriminace.

Muži mě nazývají stupidním gayem,“ svěřil se Douglas. Podle Brazilce se však mořskou pannou nebo mořským panicem může stát každý bez rozdílu pohlaví, rasy nebo sexuální orientace. Jedinou podmínkou je, že dotyčný musí mít pořádný ocas. Ploutev je prostě základ.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Tedy Ted ( 11. dubna 2018 00:49 )

Ma nieco do seba. Asi by som ho tym trojzubcom prespikoval.

kamii ( 10. dubna 2018 22:39 )

Nevyhrál v Eurovizi s nějakou písní ? Nebo se mi to už plete ?

tomik007 ( 10. dubna 2018 20:04 )

Idealni povolani pro Mareczka Bendu

Zobrazit celou diskusi
Další videa