Dobrotiví manželé adoptovali devět dětí! Nechtěli rozdělit sourozence

Autor: rc - 
5. 3. 2018
20:02

Neměli děti a tak se rozhodli pro adopci. Na tom není nic neobvyklého, ovšem rodina pocházející z Tampa Bay na Floridě, adoptovala rovnou dětí devět! Nechtěla totiž, aby sourozenci žili odděleně.

Peggy Smith a její manžel Jacob si na Facebooku přečetli příspěvek prosící o pomoc devíti sourozencům. Mladý pár příběh devíti dětí zasáhl natolik, že se rozhodli, že je adoptují. Když o plánu manželů uslyšela Jacobova máma, nabídla se, že jim s výchovou dětí pomůže. „Viděl jsem sourozence, kteří potřebovali adoptovat na Facebooku. Zmínil jsem se, že bych jim hrozně rád pomohl a má máma mi volala a ptala se, zdali to myslím vážně. Navrhla, abychom si vzali mladší děti a ona že adoptuje starší, aby byli všichni pohromadě. Je šílené, že za tím vším je příspěvek na Facebooku,“ řekl Jacob pro Mirror.

Mladý pár se tedy stará o čtyři mladší děti, zatímco Jacobovi rodiče mají v péči pět starších. Sourozenci tak od sebe žijí jen pár minut chůze.   

VIDEO: Máma nahrála synovi srdceryvný vzkaz. Pak ho dala k adopci

Video Máma nahrála synovi srdceryvný vzkaz. Pak ho dala k adopci - Youtube.com/ Hannah Mongie

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa