Nina (74) přišla do nemocnice s vysokou teplotou: Neuvěříte, co jí našli v břiše!

28. 12. 2017
05:55

Přesně 152 různých kovových předmětů vyndali lékaři za žaludku 74leté Rusky, která přišla do nemocnice kvůli vysoké teplotě.  Žena trpící chudokrevností si myslela, že jí pojídání šrotu pomůže na nedostatek železa v těle.

Čtyřiasedmdesátiletá Nina přišla vyhledat pomoc do nemocnice ve městě Ulan-Ude na jihovýchodě Ruska. Stařenka si stěžovala na vysokou teplotu, následné rentgenové vyšetření ale odhalilo šokující příčinu. Lékaři jí v žaludku našli obrovské množství kovových předmětů!

Při následném chirurgickém zákroku ženě ze žaludku vyjmuli na 152 kovových předmětů. Mezi nimi byly dlouhé hřebíky a šrouby, matice, zarážka do dveří a dokonce hodnotný stříbrný náhrdelník.

Stařenka lékařům vysvětlila, že kovové předměty pojídala, protože si myslela, že tak vyřeší nedostatek železa v těle způsobený chudokrevností. Nikdo kromě ní o tom nevěděl. Podle lékařů je žena v pořádku, neutrpěla žádná vážnější poranění žaludku a není ohrožena na životě.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

starypes ( 28. prosince 2017 16:08 )

Podle lékařů je stařenka v pořádku......... A co ti doktoři? Ne je be jim v hlavě ?

pelagie ( 28. prosince 2017 13:04 )

ještě by to chtělo kontrolu na psychiatrii

obessenalucerne ( 28. prosince 2017 09:18 )

Nehašené, ať to pořádně bublá

Zobrazit celou diskusi
Další videa