Hororová dovolená: Muž vyfasoval 3 měsíce za sáhnutí na jiného muže v Dubaji, od emíra přišla milost

Autor: aba - 
24. 10. 2017
11:28

Brit Jamie Harron byl odsouzen v Dubaji ke třem měsícům vězení kvůli veřejnému pohoršování. V baru se dotkl jiného muže, aby neupadl a nerozlil drink. Vězení se ale nakonec přecijen vyhne, od emíra dostal totiž milost.

Sedmadvacetiletý Harron byl za incident v baru odsouzen na tři měsíce vězení. Podle něj stál v přeplněném baru s pitím v ruce a kvůli rovnováze, aby nedošlo k vylití skleničky, se dotkl boku jiného muže. To považoval místní soud za veřejné pohoršování a elektrikáři, který pracoval v Afghánistánu, vyměřil tři měsíce za mřížemi.

Jenže Brit měl podle všeho štěstí, když se do jeho případu vložil emír a udělil mu milost. „Ještě předevčírem jsem měl před sebou měsíce v cele. A včera mi volali, že si můžu přijít pro svůj pas,“ říká šťastně Jamie, dodává ale, že by nikomu nepřál, aby si prošel tím, čím si prošel on.

Harron neztrácel čas a okamžitě si pořídil letenku zpátky domů, protože se nemůže dočkat své rodiny, kterou od července, kdy k incidentu došlo, neviděl. Nemohla za ním ani přiletět kvůli radě Harronova právníka, že by mohla být také uvězněna. Je totiž proti místnímu legálnímu systému pomlouvat na internetu režim země.

Harron skrz svého právního zástupce vzkázal, že je vděčný emíru Mohammedovi bin Rashid al-Maktoumovi pro jeho osobní zájem na jeho případu. Zároveň podle právníka Harron zvažuje právní kroky proti muži z baru, který ho obvinil.

Video: Nebezpečný kousek ruské modelky

Video Nebezpečný kousek ruské modelky - YouTube/Instagram
720p 480p 360p 240p

Doporučujeme
rbwtrnava ( 18. dubna 2018 13:38 )

tak si ten homos predlzil dovolenku....

Monikay ( 24. října 2017 14:23 )

Fešák...

simeone ( 24. října 2017 12:31 )

Tomu nevěřím.V Dubaji jsem "jako doma",jezdíme tam s ženou pravidelně a viděl jsem tam spoustu takových kontaktů. Nikdy jsem neviděl,že by to někoho pohoršovalo. O čem taky pořád psát, že Blesku.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa