Dívku nechutně ponížil milenec. Letěla za ním 650 km, on ji odkopl zprávou a vysmál se jí

Autor: shp - 
10. října 2017
11:29

Takové ponížení nechce zažít žádná dívka nebo žena. Sophie Stevenson (24) z anglického Stoku letěla 650 kilometrů ze své domoviny do Amsterodamu, aby se tam setkala se svým milencem, do kterého se zakoukala na dovolené v Barceloně. Jenže když přiletěla do nizozemské metropole, čekala ji studená sprcha.

Sophie se seznámila s Nizozemcem Jessem Matemanem (21) v Barceloně letos v srpnu. Zrovna v době, kdy došlo v největším katalánském městě k teroristickému útoku, při němž zemřelo na místě 13 lidí, a další byli zabiti, když se radikálové dali na útěk. Hotel mladých Evropanů byl uzavřen, takže měli dost času na sblížení.

Mladá Sophie se do Jesseho zakoukala a vyspala se s ním. Jejich cesty se po opuštění Španělska rozešly, ale oni zůstali v kontaktu. Psali si často a dokonce i o tom, že by měli spolu vztah na dálku. Jesse poté Angličanku pozval do své domoviny. Ona byla nadšená a souhlasila.

Zaplatila letenku za v přepočtu 10 tisíc korun a odletěla do Nizozemska. Jenže po příletu se Jesse přestal ozývat. Nereagoval na Sophiiny zprávy, nezvedal jí ani telefon. Angličanka se cítila opuštěně a zdrceně. Po dvou hodinách, které strávila na letišti, se její milenec konečně ozval.

Byla jsi zprasena. Je to jenom vtip,“ napsal jí na Snapchatu a vzápětí si ji ihned zablokoval. „Vytáhni prase je hra, v níž chlap vyláká ven ošklivou a tlustou holku. Když jsem viděla zprávu, udělalo se mi špatně,“ přiznala Sophie. O svém příběhu promluvila, aby si další dívky daly pozor a nenaletěly.

Byla jsem sama v cizí zemi a chlap, který se mi líbil, mě právě opustil. Odepsala jsem mu: jak můžeš být tak krutý a on si mě zablokoval. Nemohla jsem tomu uvěřit,“ vzpomíná Sophie. V Amsterodamu nakonec přečkala jenom jednu noc a druhý den odletěla zpátky domů.

Hloupé žerty se nevyplácejí:

Video Žert vytrestaný žertem: Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá! - FACEBOOK.COM

balika ( 11. října 2017 16:52 )

Holka,co po 2 hodinách "známosti" vleze chlapovi do postele je čubka a jako k čubce se on zachoval. Na co si ztěžuje?

..krakonos500 ( 11. října 2017 09:06 )

Týý wogo, to je ksicht! S tím by se daly strašit děti, když budou zlobit!

jany ( 10. října 2017 23:23 )

 chlapel si uz v mediich stezuje ze ho ted vsichni nesnasej)

jany ( 10. října 2017 23:21 )

 musi byt blba kdyz kvuli publicite a snad par penezum od bulvaru ukaze svou tupost. zahranicni media paala ze mu posilala sms od rana do noci

mislivec ( 10. října 2017 21:59 )

Takhle do sveta vytroubit svou blbost, to už chce fakt hafo sebevědomí.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud